Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku

Już nie wiem komu zgłaszać żeby się przejął, ale może ktoś z góry w Orange przeczyta i może zacznie coś działać w temacie.

Jeden z głównych nadajników Orange obsługujący osiedle Jaroty znajduje się na kompleksie budynków za pocztą przy ulicy Jaroszyka 21. Kilka tygodni temu obok rozpoczęła się budowa budynku, którego planowana budowa najprawdopodobniej przewyższy nadajnik. Więc kilkadziesiąt tysięcy ludzi odczuje spadek zasięgu. Budowa innej stacji przy Boeinga została oprotestowana przez mieszkańców. Innych planów nie udało mi się ustalić.

Wiem, że wpis na forum wiele nie zmieni a może warto podjąć starania co do budowy nadajnika gdzieś indziej.

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku

A czy wspólnota nie ma żadnego wpływu na przeniesienie nadajnika ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku

U mnie w okolicy nie ma wielu wspólnot mieszkaniowych. Jest tylko duża Spółdzielnia "Jaroty" i pojedyncze bloki zarządzane przez lokalnych administratorów. Plan zagospodarowania przewidywał budownictwo wielorodzinne więc tu nic się nie poradzi.
Anonim

Nie dotyczy

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku

Jeśli jest to główny nadajnik to nie będzie pogorszenia sieci.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku

to moze nalezy przeniesc ten nadajnik na druga strone ulicy, tam sie znajduje taki fajny budynek z napisem "ave maria". plus taki ze sygnal bedzie nadawany ze zdwojona moca 😉

 

czesto bywam na kanta i przyznac musze ze net jakos super to tu nie chodzi 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku

Tam to nie bo dalej ode mnie 😛
Anonim

Nie dotyczy

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku

A ten nadajnik jest daleko od ciebie ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku

Jakieś 200 m. I tak w domu często łącze się z nadajnikiem dosyć odległym bo z masztu RTCN Pieczewo ale to już topografia terenu robi swoje. Na dziś nie narzekam.
Anonim

Nie dotyczy

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku

To nie będzie żadnego pogorszenia ja też mam przysłonięty bokiem 10 piętrowym plus drzewa.

Anonim

Nie dotyczy

Olsztyn, Jaroty, brak zasięgu za pół roku

Czy masz jakieś info w twojej sprawie ?