Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 12
  • 0

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC

Rozumiem, tylko co ma Tauron do internetu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC

Spółka Tauronu od sprzedaży i obsługi klientów oferuje lokalnie też internet. Nie znam szczegółów ale ogólnie ma być to po słupach energetycznych lub radiowo. Byś musiał się zwrócić o szczegóły oferty.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC

Witam, mam pytanie ostatnio zauważyłem stronę gdzie orange podaje gdzie będą robione przyłącza z POPC 2 naboru dokładnie tutaj https://www.orange.pl/view/popc#o-projekcie2 ale brakuje w nim mojej miejscowości ( tzn, są tylko 2 budynki i są to szkoły) z tego co widziałem tutaj https://cppc.gov.pl/programy/popc-2/po-polska-cyfrowa-1-1/nabor-wnioskow-popc-1-1-drugi-konkurs/ to jest objęta tutaj duża cześć wioski włącznie z moim osiedlem i budynkami sąsiadów więc pomyślałem że skoro ich będą musieli podłączyć to i mnie podłączą skoro budynki są obok siebie(inwestycja w przyszłość i chęć przyłącza wypełniona deklaracja). A z tego co widać z przyłączy w wiosce 53 budynki według programu orange daje 2 szkoły.
Więc jak to jest nie ma szans że podłączą też domki jednorodzinne ?
Pisałem też w orange czat i dostałem taką odpowiedz :
"nie stety w wykazie nie mamy takiej miejscowości, więc nie znamy daty podłaczenia światłwowodu"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC

Podaj miejscowość i ulicę

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC

Grabik ul. lipowa gmina Żary.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC

Z tego co widzę na stronie https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/ budynki o nr 5,6,7 są zgłoszone do POPC z datą realizacji 2020-09-30.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC

Czyli wypełnienie ankiety na orange nie kwalifikuje mnie do POPC.
Jest szansa że będą wypytywać też okoliczne domy (jestem sąsiadem z 5) czy po prostu podłączą to co maja w projekcie ? 

I dziękuję za szybką odpowiedź 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC

Wiesz co, tak naprawdę lokalnie są wprowadzane korekty. Szansę oceniam na 80%. Tylko musisz śledzić prasę lokalną (jeśli masz), lub BIP Urzędu Gminy?Miasta czy w okolicy nie są jakieś konsultacje zmian (bo wiesz zawsze przy takich okazjach bywają małe roszady). I ogólnie jak zobaczysz w okolicy już techników Orange (lub ich podwykonawców) - to ich najlepiej podpytać. Nawet jeśli Twój adres nie będzie w dofinansowaniu to nie ma co się załamywać. Instraktura Orange już będzie blisko i jeśli będziesz zainteresowany, to będzie taniej dla Orange Cię podłączyć (bo znając życie nie każdy będzie chciał światłowód do Orange od razu - bo ma lojalkę w innej firmie, bo może oferta nie będzie zadowalająca - w zależności od regionu jest tylko 100 lub tylko 300 i nie ma innych prędkości).

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC

Zaczytane w powiatowej gazecie:20190105_162219-1.jpg

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Obszary inwestycji w II konkursie działania 1.1 POPC

Ale radni. Najpierw przespali czas by zgłaszać więcej białych plam (tak to zadanie samorządów!). Teraz robią aferę niczym knf. Nikt nie odbierze projektu w ramach popc jeśli nie będzie większości adresów określonych w konkursie. A że ich mało, to już inna sprawa.