Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ONEPLUS 6 wificalling


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

ONEPLUS 6 wificalling

Dzień dobry,

Mam pytanie o wifi calling i volte.

Napisałem maila do firmy oneplus pytając o możliwość aktywacji wyżej wymienionych usług. Odpisali że muszą dostać od sieci z której korzystam jakieś dane, i mogą to zrobić tylko przy współpracy z operatorem, a w samym telefonie przez aktualizacje ota.

 

I faktycznie, przy prawie każdej aktualizacji ota w changelogu pojawia się info o nowych sieciach z vowifi.

 

I teraz pytanie, czy Orange Polska jest w stanie coś takiego firmie oneplus dostarczyć\współpracować? Czy to w polskich warunkach jest niewykonalne? (Procedury, inny dział, urlop, po co się męczyć itp?)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam z centralnej części krakowa gdzie zasięg orange kończy się przy oknie (okolice "starej" Grzegórzeckiej)

 

P.S. aplikacja Orange wificalling nie działa. Pewnie dlatego że telefon natywnie obsługuje wificalling.

 

 

Pozdrawiam, Daniel.

9 ODPOW. 9

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

ONEPLUS 6 wificalling

Co to znaczy, że aplikacja nie działa? Nie możesz jej zainstalować z Google Play? Jeśli tak to telefon najpewniej wspiera WiFi Calling w Orange, co nie znaczy, że na tej wersji softu co masz. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

ONEPLUS 6 wificalling

To co można zrobić z tym fantem?

Anonim

Nie dotyczy

ONEPLUS 6 wificalling


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

ONEPLUS 6 wificalling

No teraz już widziałem. 

 

Tylko że ja nie pytam czy działa, bo wiem że nie działa.

 

Pytam czy może da się zrobić żeby działało. 

 

I w zasadzie jest to pytanie do Orange Polska, bo to oni muszą współpracować z producentem telefonu.

To tylko ich dobra/zła wola.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ONEPLUS 6 wificalling

Na dziś nie ma volte i vowifi dla telefonów i marek spoza oferty orange. Na poziomie forum raczej chyba już nie ma osób zajmujących się tym tematem.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

ONEPLUS 6 wificalling

szkoda 😞

 

Ale dziękuję za odpowiedzi...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

ONEPLUS 6 wificalling

@areskrk, opracowanie oprogramowania do WiFi Calling wymaga wiele pracy i testów po stronie operatora i producenta. Im więcej pracy tym większe koszty, wiadomo. Dlatego pierwszeństwo mają u nas urządzenia, które mamy w ofercie i z których korzysta wielu klientów, bo chcemy, aby jak najwięcej osób mogło korzystać z usługi. OnePlus 6 nie tylko nie mamy w ofercie, ale i niewiele osób go w Polsce używa, sam wiesz. Dlatego jeszcze nie pracujemy nad wsparciem WiFi Calling dla tego urządzenia i innych modeli tego producenta

Niemniej OnePlus 6 to super fajny telefon i mam nadzieję, że zrobi u nas karierę jak urządzenia Xiaomi i wtedy sprawa zacznie wyglądać zupełnie inaczej. To może jednak potrwać i nie spodziewałbym się natywnego wsparcia Wi-Fi Calling w najbliższych miesiącach.

 

A co do appki WiFi Calling to co znaczy, że "nie działa"? Zainstalowałeś i się nie uruchamia podczas nawiązywania rozmowy czy może jest zablokowana w sklepie dla OP6 i nie możesz jej nawet zainstalować?

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

ONEPLUS 6 wificalling

Probowaliscie używać tej apki. Zresztą ocena w sklepie Play mówi sama za siebie. Przerywa, wywala się, nie slychac itp. Same problemy. Wywaliłem ja po tygodniu.