Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niedziałający internet mobilny


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Niedziałający internet mobilny

Witam. Kurcze mam taki dziwny problem. Kontaktowałem się w tej sprawie z doradzą online, ale oczywiście mi nie pomógł i odesłał do supportu 😕 Ponad miesiąc temu podpisałem nową umowę z której jest pakiet Internetu mobilnego - 10GB. Wcześniej tej usługi nie było wcale i po prostu z niej nie korzystałem. Odczekałem, aż zmieni się okres rozliczeniowy, ale usługa nadal nie działa. Aplikacja Mój Orange zainstalowana na telefonie pokazuje dostępne 10GB z 10GB, sam telefon wskazuje wykorzystanie transmisji danych na 0 - tak zero bajtów. Transmisja danych jest aktywna. Dopóki jestem w zasięgu sieci Wifi . Mam dostęp do sieci, jak wyjdę poza jej zasięg - lipa. Kolejność użycia - Wifi/sieć komórkowa.  W czym tkwi problem? Wygląda to tak jakby usługa nie została aktywowana dla mojego numeru (konsulat twierdzi, że u nich jest wszystko ok)

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Niedziałający internet mobilny

Spróbuj napisać na czacie http://orange.pl/kontakt by sprawdził czy nie masz blokady na apn.

Druga przyczyna to brak konfiguracji w telefonie. Jaki masz model telefonu?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Niedziałający internet mobilny

Jak wcześniej podałem - konsultant na chacie stwierdził, że nie ma żadnego problemu u nich.

Telefon to Nokia 6.1 pochodzący z polskiej dystrybucji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Niedziałający internet mobilny

Zmień w ustawieniach sieci apn-y. Wywal wszelkie dopiskiem ipv6 zmień apn na ipv4. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Niedziałający internet mobilny

Dodałem APNa ma bazie już wcześniej dostępnego - przepisałem wszystko z wyjątkiem intenretipv6 (internetipv4) i typ APN z ipv6 na ipv4 - nadal nic. Ustawiłem nowo dodany APN jako "aktywny" i nic.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Niedziałający internet mobilny

Ja bym spytał się na czacie jeszcze raz. Doradca też człowiek, mógł się pomylić. Poproś o sprawdzenie blokady na apny.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Niedziałający internet mobilny

Apn powinien być internet (z małych liter)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2825
  • 7075
  • 183

Niedziałający internet mobilny

Apn ustaw internet, nie internetipv4.