Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niedokończona inwestycja światłowodowa

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Niedokończona inwestycja światłowodowa

Cześć wszystkim,
Pisze z zapytaniem, czy ktoś spotkał się może z niedokończoną inwestycją światłowodową w Orange. Jakieś pół roku temu w moim rejonie zaczęły się inwestycje modernizacyjne infrastrukturę sieciową Orange. (współpracowała z Orange firma Inea). Niestety nie znalazłem się w rejonie oferowanych usług, lecz wszystkie okoliczne ulice wraz z częścią mojej zostały przyłączone do światłowodu (z przodu i z tyłu). Sprawa jest trochę komiczna ponieważ łączny pas niepołożonego światłowodu przez orange to około 50 metrów. Jestem związany z Orange już od czasów początków w polsce( czasy TP S.A.).
Zostałem trochę wystawiony przez konsultanta bo obiecał się skontaktować w celu montażu przyłącza światłowodowego, tego nie zrobił i zaprzysłowiowo "zlał temat". 
Czy istnieje jakaś petycja o dokończenie takowej inwestycji przez orange?
Czy ktoś został w podobny sposób wystawiony przez Orange? 

W załączniku zdjęcie niedokończonej inwestycji


fiber.png

 

____________

* Temat został przeniesiony z kategorii Internet domowy - Moderator Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Niedokończona inwestycja światłowodowa

Monter nie jest sprzedawcą. Mogły też plany ulec modyfikacji lub odłożone w czasie. Tego na forum nikt nie zweryfikuje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Niedokończona inwestycja światłowodowa

Skąd masz informacje, że inwestycja nie jest dokończona? widziałeś projekt? Może jakiś sąsiad w okolicy zablokował inwestycje?

Jeśli mieszkasz na terenie Wielkopolski, to Orange zwykle nie kładzie własnych kabli światłowodowych a korzysta z oferty hurtowej Inei na ich łączach.

Sugerowałbym kontakt z Ineą.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Niedokończona inwestycja światłowodowa

Rozumiem, nie widziałem projektu. Dziwnym było zachowanie montera który zapewania usługe a potem się nie odzywa. Nie zmienia to faktu, że to trochę bardzo nieprofesionalne podejście.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Niedokończona inwestycja światłowodowa

Monter nie jest sprzedawcą. Mogły też plany ulec modyfikacji lub odłożone w czasie. Tego na forum nikt nie zweryfikuje.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Niedokończona inwestycja światłowodowa

Dzięki za szybką odpowiedź.