Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działająca skrzynka e-mail


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Nie działająca skrzynka e-mail

CO OZNACZA ŻE POCZTA MAIL JEST W PROCESIE SANDBOXED A TAKŻE FILTR MANAGESIEVIE? 

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Nie działająca skrzynka e-mail

Teraz działa?  Coś serwer chyba przymulił, tez nie mogłem się połączyć. Teraz ruszyło.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Nie działająca skrzynka e-mail

Jestem pewny że ciebie może działać ,u mnie na stronie www dziala. Ale mi chodzi o pocztę w telefonie plus jej dziwne ustawienia


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Nie działająca skrzynka e-mail

No nie wiem, też z telefonu sprawdzam. Znów nie teges "nie można nawiązać połączenia z serwerem". 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Nie działająca skrzynka e-mail

Mam pytanie a bardziej prośbę, czy nógłbyś u siebie sprawdzić jaką masz możliwość ustawień na stronie www poczta Orange
Czy masz tam jakiś filtr? Czy możesz zmienić hasło? Oraz sprawdzić chociaż jeden nagłówek wiadomości do porównania


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nie działająca skrzynka e-mail

Od ostatniej migracji poczty są rozbieżności w nagłówkach. Ale trwa tak już ponad rok. To zmieniło Ci się w ostatnich dniach?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Nie działająca skrzynka e-mail

Tak, całkiem niedlugo

Poza tym te naglowki po coś są 

Więc majac do porównania prawidłowe ze strony orange mam prawo sadzić ze coś jest nie tak 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nie działająca skrzynka e-mail

Ja osobiście nie widzę problemu w codziennym korzystaniu. Trzeba pamiętać że poczta multiboxa jest stara, nie ma większości "nowości" jak onet, gmail czy inne popularne serwisy. Warto zgłosić pomysł jak chciałbyś rozbudowy Multiboxa.