Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada i TV (Orange Love) na jakim kablu?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada i TV (Orange Love) na jakim kablu?

@Anonim podobno ciekawsze rzeczy dzieją się w życiu "realnym" a nie virtualnym.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53263
  • 618

Neostrada i TV (Orange Love) na jakim kablu?

@Anonim Trudno polemizować, ale słuchając tego, co opowiadają czasem ludziska i jaka wiedzę posiadają na temat i starych i nowych technologii, mniemam, że postęp wcale nie oznacza większej wiedzy technicznej 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada i TV (Orange Love) na jakim kablu?

Przy miedzi trzeba było mieć trochę wiedzy, przy światłowodzie to nie potrzebne, mniej awaryjny i jak poważny błąd, to kontrolka nie świeci.

Zresztą ja zauważyłem więcej niż 1/2 mniej problemów z Internetem, będzie się to poprawiać stopniowo, aż po 2030 nie będzie komu pomagać, bo i w czym 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada i TV (Orange Love) na jakim kablu?

No i są "obszary" jak to się modnie nazywa, gdzie "światełko" nieprędko się pojawi... a w sytuacji gdy stara miedź się "ulotni", trzeba szukać rozwiązań w eterze.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Neostrada i TV (Orange Love) na jakim kablu?


@Anonimnapisał(-a)

@agat13  ale jaki sens pisać, w tak starych tematach?

Autor tematu już tu nie zajrzy, inni tego czytać nie będą... 😎


@Anonim  ja czytam wszystko, z czystej ciekawości... (a potem wychodzi że przeczytałem setki stron dziennie 😁😁😁, kojarzycie "o co kaman"?).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53263
  • 618

Neostrada i TV (Orange Love) na jakim kablu?

@slav72  i mnie ciekawość tego jakie tematy były w 2017 popularne zaprowadziła w tamte rejony NO.

Co sywierdzilem? W tamtym okresie gro tematów odnosiło się do usług mobilnych.  Takich jak ten było mniej. Chyba muszę częściej tam zaglądać i czytać, odpowiadać...nie tylko licząc na zainteresowanie autorów, a bardziej na ciekawość wątków..I oczywiście prawidłowość  odpowiedzi 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Neostrada i TV (Orange Love) na jakim kablu?

Faktycznie złota łopata. Szkoda czasu na pierdoły 😁