Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NOWY NABÓR KPO - akualizacja listy adresów - jest nadzieja !


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

NOWY NABÓR KPO - akualizacja listy adresów - jest nadzieja !

06.06 rozpoczyna się nabór wniosków do KPO 

 

Nowa zaktualizowana lista adresów do sprawdzenia na stronie: 

https://www.gov.pl/web/cppc/otwarcie-trzeciego-naboru-c111

 

Może jest szansa dla nas zupełnie ostatnio pominiętych. 

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13327
  • 54656
  • 642

NOWY NABÓR KPO - akualizacja listy adresów - jest nadzieja !

@Andrewww Nie chcę nikogo zniechęcać, czy rozczarować, ale mam wrażenie, że nikt nad tym nie panuje....Nie twierdzę, że nic się nie dzieje, bo coraz to nowe przyłączenia są realizowane, ale forma czy mechanizm są mocno felerne (łagodnie powiedziane)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 566
  • 1385
  • 2

NOWY NABÓR KPO - akualizacja listy adresów - jest nadzieja !

Adres moich rodziców widnieje jako planowany w Echo czyli małym prowiderze z Choszczna.

 

Co będzie jak on powiedzmy dzisiaj się rozmyśli...?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13327
  • 54656
  • 642

NOWY NABÓR KPO - akualizacja listy adresów - jest nadzieja !

@impetiginisatio Nic...dokładnie nic...A opis będzie tak jak po meczu naszej reprezentacji w (...) "Nic się nie stało..."


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

NOWY NABÓR KPO - akualizacja listy adresów - jest nadzieja !

Wiem i zauważyłem, że z tymi projektami i dofinansowaniami to wolna amerykanka i robią co chcą , teraz jednak widzę , że nie ma jakiś takich zupełnie wyrwanych dziur (przynajmniej w moim przypadku) np. adresy w jednej linii oddalone o jakieś 50/100m i wcześniej było 3 na początku w środku dziura i na samym końcu ulicy 2 domy załapane do finansowania. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 566
  • 1385
  • 2

NOWY NABÓR KPO - akualizacja listy adresów - jest nadzieja !

bardzo mi sie to podoba. Towarzysze, powodow do istnienia CPPC mamy jeszcze przynajmniej kilkanascie i tak oby do emerytury.

Bo to co teraz jest to moze sie okazac ze i tak ludzie maja jednak jakies szanse.

Gdy dzisiaj jakis ISP rozmysli sie z KPO lub FERC to mamy nieciekawie - nikt nie wybuduje bo trzeba bedzie czekac...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13327
  • 54656
  • 642

NOWY NABÓR KPO - akualizacja listy adresów - jest nadzieja !

@impetiginisatio Nadzieja tak naprawdę jest w elastycznych inwestycjach firm telekomunikacyjnych, które czy to za własne, czy to unijne pieniądze muszą się rozwijać, a więc będą budować i inwestować, aby nie zostać w tyle za konkurencją, zdobywać nowe tereny i klientów...i tego się trzymajmy jak tonący brzytwy 🙂

Cuda zaś zostawmy sferom religijnym..


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 566
  • 1385
  • 2

NOWY NABÓR KPO - akualizacja listy adresów - jest nadzieja !

najzwyczajniej chodzi mi o to, ze jeszcze wszystko moze sie posypac i - zastanawia mnie brak dymisji calego cppc.

oni sa do wymiany. Nawet umow nie potrafia przygotowac, majac do dyspozycji zespoly formalnie ekspertow.

 

Ale mnei to nie dziwi. Gdyby rozwiazano problem bialych plam, to skonczyly by sie etaty w cppc- wiec trzeba udawac, ze sie nad problemami pracuje, aby to trwalo jak najdluzej.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13327
  • 54656
  • 642

NOWY NABÓR KPO - akualizacja listy adresów - jest nadzieja !

@impetiginisatio  są fundusze jest robota....logiki Ci odmówić nie sposób...