Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Można odebrać SMS przez internet na laptop, bez sparowanego telefonu z komputerem?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2845
  • 7175
  • 188

Można odebrać SMS przez internet na laptop, bez sparowanego telefonu z komputerem?



@yacknapisał(-a)

@Katani1 nie nie ma


Wg internetu obsługuje smsy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18581
  • 53204
  • 720

Można odebrać SMS przez internet na laptop, bez sparowanego telefonu z komputerem?

@yack to jest typowy modem USB, który po włożeniu w gniazdo USB komputera, laptopa ma program ze sterownikami do zainstalowania w systemie Windows. W internecie jest polska wersja, ale znalazłem tylko pod Cyfrowy Polsat, więc może być problem z APN-em, jeśli nie będzie dało się ręcznie worowadzuć.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1630
  • 5625
  • 61

Można odebrać SMS przez internet na laptop, bez sparowanego telefonu z komputerem?

@yackTo stary modem. Jak chodzi to raczej ma aktualne sterowniki.

Poszukaj w sieci odpowiedniego aktualnego oprogramowania.

Mobile Partner for Huawei E3276 (E392)

może -->> to 

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 37
  • 1

Można odebrać SMS przez internet na laptop, bez sparowanego telefonu z komputerem?

@andrzej1441  zgadza się że stary ale sprawny i pod win7 z Orange ładnie śmiga. Sterowniki zaktualizowanie pobrane ze strony https://huawei-drivers.ucoz.net/load/download_huawei_drivers_windows_xp_vista_7_8_10/huawei_e3276/2-...   ver. 6.00.08


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 37
  • 1

Można odebrać SMS przez internet na laptop, bez sparowanego telefonu z komputerem?

Po wielu poszukiwaniach ukazało się "światełko w tunelu"

Może komuś się przyda taka informacja otóż soft Mobile Partner należy dobierać stosownie do wersji modemu.

Oznaczenia 21.xxx to soft przeznaczony do wersji standardowej (nie brandowanej)

                    23.xxx  przeznaczone do modemów brandowanych (CP, Plus, T-Mobile)

Ja próbowałem instalować Mobile Partner do Huawei E3276s w wersji 23.xxx i za każdym razem występował błąd "kod błędu 16 ,przełączenie do trybu pobierania nie powiodło się' dopiero wersja 21.xxx przyniosła pozytywny rezultat. Huawei aktualizuje program Mobile Partner ale tylko wer.23.