Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE o prędkości... 1Mb/s


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

LTE o prędkości... 1Mb/s

Łączysz się z bts na Bazylice przy ul. 3 maja . Nadajnik wszystkie pasma, lecz obciążony ponieważ stoi w samym środku miasta.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 69
  • 0

LTE o prędkości... 1Mb/s

@ketrasaArturwiesz, różnicy nie odczuwam nawet jak podłączę nowszy telefon s10e. Także router stacjonarny z antenami mówisz... Szkoda, obecny nieużywany telefon w porównaniu do routera mydełka znacznie mniej się grzeje, anten (podobnie jak i on) nie wymagał, w dodatkowe okablowanie i zasilacze bawić się nie trzeba... tylko te prędkości jak i ich fluktuacje słabiutkie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18535
  • 53089
  • 718

LTE o prędkości... 1Mb/s

@qwoot podejrzewam, że jak był by router stacjonarny z zewnętrznymi antenami i agregacją pasma, powinna się prędkość poprawić. Nowszy telefon może nie łapać wszystkich pasm, dlatego nie odczuwasz różnicy w prędkości. Warto by było sprawdzić różne lokalizacje w domu o ile się da.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2085
  • 11734
  • 52

LTE o prędkości... 1Mb/s

@qwoot router LTE z agregacją 4 pasm Cat.11 przynajmniej, ale tanio nie będzie, inaczej to te 1Mb/s 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2408
  • 9991
  • 85

LTE o prędkości... 1Mb/s

@qwootprzesyłam Ci Poradnik Orange Czy warto kupić router LTE z agregacją pasm? Który model wybrać? https://www.orange.pl/poradnik/twoj-internet/czy-warto-kupic-router-lte-z-agregacja-pasm-ktory-model...

Zerknij do tego linka

Pozdrawiam 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 69
  • 0

LTE o prędkości... 1Mb/s

@IreneuszCDpoprzedni router mydełko Huawei E5783-230A miał tylko cat 7. Nie różnił się osiągami od moich telefonów dlatego sprzedałem. Nie potrzebne mi wifi, jedynie internet w komputerze.

Czyli muszę poszukać takiego z agregacją 4 pasm, bo rozumiem że telefon ani poprzedni router tego nie potrafi... Myślałem że bardziej jest problem z zasięgiem i istnieje coś a'la antena zewnętrzna wychwytująca sygnał i wzmacniająca go co by telefon lepiej łapał. Czasem zasięg potrafi spadać do 2 kresek.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2408
  • 9991
  • 85

LTE o prędkości... 1Mb/s

@qwootprzesyłam Ci jeszcze jeden artykuł Jaki router z agregacją pasm wybrać? https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/router-z-agregacja-pasm

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2085
  • 11734
  • 52

LTE o prędkości... 1Mb/s

@qwoot tylko modem LTE z agregacją 4 pasm będzie rozwiązaniem, nadajnik przeciążony, więc agregacja 2 pasm czy bez agregacji po LTE, będzie kiepsko.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22249
  • 183

LTE o prędkości... 1Mb/s


@qwootnapisał(-a)

...

@@istnieje coś a'la antena zewnętrzna wychwytująca sygnał i wzmacniająca go co by telefon lepiej łapał

...


Nie ma takiego zwierzęcia.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2085
  • 11734
  • 52

LTE o prędkości... 1Mb/s

@j131 są wzmacniacze GSM, ale w domu to się nie sprawdzi i średnio legalne to jest @qwoot 😎