Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE Advanced, nadajnik przy ul. Roztoczańskiej 2 w Bydgoszczy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

LTE Advanced, nadajnik przy ul. Roztoczańskiej 2 w Bydgoszczy

Dzień dobry,

chciałbym dowiedzieć się czy w Bydgoszczy jest dostępna technologia LTE Advanced, ile jest nadajników obsługujących LTE Advanced oraz poznać adresy tych nadajników 🙂

Jeśli nie ma takiej możliwości by uzyskać tak "strasznie ogólne" informacje, to interesuje mnie najbardziej BTS przy ul. Roztoczańskiej 2 - jego możliwości, zastosowane technologie (w zakresie LTE):

  • dostępne częstotliwości;
  • szerokość pasm na tych częstotliwościach;
  • możliwość ich agregacji oraz
  • czy na danej częstotliwości jest dostępne MIMO 4x4 czy tylko MIMO 2x2?

Pozwoli mi to dobrać odpowiedni sprzęt i/lub zmienić pożądane nastawienie anteny. Chciałbym również zapytać o

  • eNodeB ID tego nadajnika

Ta informacja ułatwi mi znalezienie sieci z tego BTS'a i dobre ustawienie anteny.

Obdzwoniłem już wiele infolinii Orange'a, ale nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na te pytania (może oprócz częstotliwości...). Jestem pełny nadziei że tutaj w końcu mi się to uda!

Pozdrawiam, Łukasz Szczęśniak.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

LTE Advanced, nadajnik przy ul. Roztoczańskiej 2 w Bydgoszczy

Niestety jak na infolinii nie uzyskałeś info, to ich nie uzyskasz. Ew możesz napisać pismo w trybie dostępu do informacji publicznej ale troszkę się czeka na odpowiedź.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

LTE Advanced, nadajnik przy ul. Roztoczańskiej 2 w Bydgoszczy

Może jednak ktoś "stąd" podejmie się wyszukania odpowiedzi... bo na tych infoliniach jeden powie, że nie ma więcej informacji, a drugi powie coś więcej - mam wrażenie że część nawet nie wie gdzie tego szukać 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

LTE Advanced, nadajnik przy ul. Roztoczańskiej 2 w Bydgoszczy

Na bts search masz dane o pozwoleniach radiowych. Agregację i częstotliwości powinieneś mieć z BOK, każdy doradca ma dostęp do aplikacji z mapą i danymi. Z reszty Orange robi tajemnicę.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

LTE Advanced, nadajnik przy ul. Roztoczańskiej 2 w Bydgoszczy

Hmm, szkoda, trochę dziwne ze strony Orange, bo prawdopodobnie na tym nadajniku umieścili dość fajny sprzęt, ale chwalić się nie chcą 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

LTE Advanced, nadajnik przy ul. Roztoczańskiej 2 w Bydgoszczy

I szerokość pasma? Upublicznienie tej informacji może pokazać że w praktyce nie całe pasmo bywa wykorzystane i posypią się reklamacje klientów...

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

LTE Advanced, nadajnik przy ul. Roztoczańskiej 2 w Bydgoszczy

No jest to jakieś wytłumaczenie Emotikon: sfrustrowany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

LTE Advanced, nadajnik przy ul. Roztoczańskiej 2 w Bydgoszczy

Pozbieraj na 1 dzień smartfony z różnych półek cenowych, różnych kategorii LTE (od sąsiadów czy znajomych), są apki diagnostyczne, będziesz miał więcej info niż na BOK. Smutne ale prawdziwe.