Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE 800/2600 Bielawa Dolnośląskie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

LTE 800/2600 Bielawa Dolnośląskie

@munio Rozejdzie się potem pocztą pantoflową, że jednak da się z tego korzystać. Jesteś w stanie napisać jakie pasma LTE są tam uruchomione?

Magiczne 5G Ready konkurencji niby jest u Was na dwóch z trzech działających stacji, a czwarta jest w kolejce do uruchomienia na kominie na Ostroszowickiej. Ciekawe czym tam się pochwalą, bo chyba macie wszystkie stacje wyposażone na full wypas.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 37
  • 0

LTE 800/2600 Bielawa Dolnośląskie

Póki co działa LTE 1800/800. Jednak euforia minęła. Powyższy test robiłem w południe prawie przy samym nadajniku. Teraz obecnie w godzinach wieczornych w mieszkaniu na osiedlu XXV lecia: 2 - 10  Mbit/s  Liczę, że dojdzie LTE 2600 i docelowo LTE 2100 to ten jednorazowy wynik się utrzyma.  Play jak uruchomi na ulicy Ostroszowickiej nową stację znów wysunie się na pozycję lidera w Bielawie - będzie posiadał 4 nadajniki, Orange 3. Niestety również w stolicy powiatu - w Dzierżoniowie też Play jest liderem - 7 stacji (wszystkie z agregacją), Orange 5 i tylko dwie z agregacją.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

LTE 800/2600 Bielawa Dolnośląskie

Sprawdź czy działa U2100 - jeśli tak to z czasem pojawi się też na pewno L2100. Zresztą jeśli działa L800/2600 to myślę, że tym bardziej dorzucą inne pasma, bo na terenie mocno zaludnionym taki zestaw raczej się nie sprawdzi - co innego na wsiach 😉 Do tej pory jeśli Orange nie udostępniało jakiegoś pasma to raczej któregoś z 800 lub 2600, a tutaj wyszło dość ciekawie, ale może to wynika z tego że dopiero co uruchomiono stację.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 37
  • 0
Anonim

Nie dotyczy

LTE 800/2600 Bielawa Dolnośląskie

T-Mobile - Limonka.pl 

Bez tytułu.png


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 37
  • 0

LTE 800/2600 Bielawa Dolnośląskie

Po euforii wyniki dużo słabsze niż świeżo po uruchomieniu. W godzinach szczytu - po południu, wieczory 5 - 10 Mbit/s. Widać, że stacja jest już mocno obciążona. Mam nadzieję, że Orange doda do uruchomionego pasma 800/1800 jeszcze 2600 i docelowo 2100. Tak jak dwa lata temu pisałem żeby wziąć przykład z sieci Play w Bielawie, to w tym roku powtórzę to samo. Orange próbuje gonić sieć Play w Bielawie jeśli chodzi o zasięg. Wydawało się, że po uruchomieniu powyższego nadajnika nastąpi remis 3 stacje Play do 3 Orange. A tu od paru dni już gotowy jest 4 nadajnik sieci Play w Bielawie na ulicy Ostroszowickiej na kominie byłych zakładów Bieltex. Może i tym razem warto dowiesić się do tej lokalizacji? 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 37
  • 0

LTE 800/2600 Bielawa Dolnośląskie

Tragedia sobota godzina 21:00, zasięg na full na tym nadajniku i nie można nic obejrzeć taka tragiczna prędkość! Mecz Legia - Piast z serwisu sport.tvp.pl w jakości takiej, że ledwo co widać i co chwilę buforuje. Netflix się nie odpala. Także drogi Orange na już potrzebne pasmo LTE 2600 na tym nowym nadajniku i tak jak wspomniałem inwestycje w kolejne stacje (ul. Ostroszowicka jak Play, rozszerzenie istniejącego nadajnika na ul. Tkackiej o kolejne pasma LTE, bo na nim mamy tylko gołe LTE 1800. Radość z lepszego zasięgu i dużych prędkości nie trwała zbyt długo 😞

Anonim

Nie dotyczy

LTE 800/2600 Bielawa Dolnośląskie

U mnie z T-Mobile działa poprawnie

Bez tytułu.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LTE 800/2600 Bielawa Dolnośląskie

@munio: A na jakiej kategorii LTE korzystasz z mobilnego internetu?