Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

italnet.eu


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Mały update:
Niedawno Orange pociągnęło światłowód do jednego z tak jak mój pominiętych w POPC domów przy mojej ulicy (Źródlana w Warszawie-Wawrze) - nie bardzo wiadomo na jakiej zasadzie. 
U mnie nic się nie ruszyło - mimo złożonych wniosków o przyłączenie, dalej brak odzewu ze strony Orange.

Różnica jest taka, że mogę sobie pooglądać światłowód pociągnięty 5 m od mojego okna. A wolniutka Neostrada, z której korzystam, zrywa połączenia już nie raz na dwa dni, ale dwa-trzy razy dziennie. Co jest o tyle dramatyczne, że w czasie drugiej fali pandemii niemal cały czas muszę pracować z domu. ☹️ 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

A ministerstwo coś ci odpowiedziało? bo mi ostatnio odpowiedź wysłali że

"Po zakończeniu realizacji projektów z dofinansowaniem publicznym na obszarach konkursowych, Orange Polska rozpocznie rozbudowę infrastruktury o punkty nie wskazane przez Instytucję Pośredniczącą."

wiec może coś u ciebie się ruszy 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Rozpocznie albo i nie rozpocznie. Pobożne życzenia ministerstwa. Francuzów interesuje kasa a nie łatanie białych plam na ministerialnej mapie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

@MatixerPL gdzie pisałeś i mniej więcej jaką treść?

to ja też poruszę moją lokalizację 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12950
  • 53210
  • 617

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

@MatixerPLCzyli zważywszy na ogólny bilans białka w 4 kwartale zeszłego roku w obszarach niezabudowanych objętych ścisłym reglamentowaniem środków ochrony roślin strączkowych z upraw rolników niezrzeszonych możemy wnioskować, że koniunktura ma tendencję zwyżkową...co rzuca cień na ogólne warunki techniczne panujące w obszarach przez Ciebie promowanych..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

@pablus https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/departament-telekomunikacji

Do minsterstwa cyfryzacji, po czym oni skierowali pismo do OPL, a OPL odpowiedziało (odpowiada osoba decyzyjna), wiec myśle że warto

a pisałem, czy by była możliwość dołączenia mojego adresu, po czym stwierdzili że oni i tak nie odpowiadają za to, ale pisemko do OPL wysłali


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Dzisiaj kolega, który bardzo dobrze zna relacje w branży, uświadomił mi, że Orange mnie zlewa ws. światłowodu, ponieważ i tak jestem ich klientem (mam Neostradę) i przynoszą im dochód. Kasa i tak płynie, więc nie są zainteresowani szybkim podłączeniem mi światłowodu.

Jak sądzicie, czy oficjalne poinformowanie Orange, iż z dniem zakończenia umowy terminowej (zostało tylko parę miesięcy) rezygnuję z usług tej firmy, da komuś tam do myślenia i jednak podłączą mnie do światłowodu wiszącego na slupie 5 metrów od mojego domu?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Właśnie pogrzebałem w "Atlasie szerokopasmowego dostępu do internetu" na stronie UKE (https://mapbook.uke.gov.pl) i odkryłem, że zarówno mój adres, jak i inne z mojej ulicy w Wawie Wawrze, których nie podłączono do światłowodu w ramach POPC, figurują tam jednak jako tzw. czarne plamy, a więc jako już posiadające taki dostęp. 

I tu pytanie do fachowców: czy dane w tymże "Atlasie" powinny odzwierciedlać stan faktyczny, a może najbliższe plany? A może to luźne dostarczającego te dane? 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2


@qszyhunapisał(-a)

Jak sądzicie, czy oficjalne poinformowanie Orange, iż z dniem zakończenia umowy terminowej (zostało tylko parę miesięcy) rezygnuję z usług tej firmy, da komuś tam do myślenia i jednak podłączą mnie do światłowodu wiszącego na slupie 5 metrów od mojego domu?


Nie.