Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Czyli wyłożyli kasę? Ile kasy trzeba wobec tego wyłożyć na 15 m światłowodu? Tyle dzieli mój dom od skrzynki. I jaka jest procedura takiego omijania kolejki?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Nie wiem. Zapytaj sąsiada z kim się kontaktował - będzie najprościej.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53303
  • 619

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

@qszyhu przykre jest to co piszesz. Masz jednak powód do gniewu, gdyż to wskazuje, że są równi i równiejsi. Nie tak winni to działać


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9021
  • 45

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2


@qszyhunapisał(-a)

Czyli wyłożyli kasę? Ile kasy trzeba wobec tego wyłożyć na 15 m światłowodu? Tyle dzieli mój dom od skrzynki. I jaka jest procedura takiego omijania kolejki?


Jeśli ma firmę lub jest to jakiś budynek biurowy to dla Orange jest to wyższy priorytet. Mogą nawet przeciągnąć do niego kabel przez całą ulicę nie interesując się resztą domów. Klient za to nic nie płaci. Wszystko jest robione na koszt Orange. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Co do firm to są firmy i "firmy". Firmą jest już firma jednoosobowa działalność gospodarcza mieszcząca się w domu. Szybciej Cię podłączą jak jesteś firmą w osobnym budynku np warsztatem samochodowym czy piekarnią, niż jak masz np w domu kancelarię podatkową czy chociażby gabinet lekarski...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9021
  • 45

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Zgadza się. I oczywiście firma musi działać przynajmniej od 5 lat bo na takich bazach operuje Orange. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

a to zależy. Bo w moim obszarze jest "świeża" firma (ma około 2 lat), która została podpięta w ramach POPC, ale to firma zagraniczna więc może rządzi się wtedy innymi prawami.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9021
  • 45

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Możliwe. Ja piszę o inwestycjach własnych w których Orange sam wybiera kogo będzie podłączał. Często mieliśmy do realizacji firmy które już nie istniały albo było ich mniej niż wynikało to z bazy.  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

tak, ale o takiej sytuacji możemy mówić tylko w przypadku POPC. Na szczęście czasem planerzy są elastyczni i jeśli w międzyczasie powstanie firma (czasem nawet nowy dom) to ujmą ten budynek w swoich inwestycjach FTTH, chociaż też nie jest to do końca takie proste jak by się nam mogło wydawać. Wszystko zależy od typu infrastruktury i ewentualnych trudności jakie po drodze wystąpią...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9021
  • 45

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Powiem Ci więcej. Znałem takich projektantów którzy sami wychodzili z inicjatywą podłączenia sąsiedniego budynku ponieważ graniczył z innym adresem do realizacji choć sam w bazach nie był przewidziany pod FTTH. I jeśli była zgoda to szedł do realizacji.