Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy podłączenie światłowodu?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Kiedy podłączenie światłowodu?

W mojej wsi aktualnie kładą światłowód. Miejscowość ta znajduje się pomiędzy dwoma innymi które już według mapy Orange mają podłączony światłowód. Sprawdzałem na  https://www.hurt-orange.pl/kategoria/aktualnosci/ czy w którymś spisie o planowanych uruchomieniach lokalnych pętli/podpętli abonencki nie znajduje się moja wieś, okazało się, że nie. W najnowszym załączniku zobaczyłem, że termin prac ujętych w tym ostatnim spisie to czerwiec 2021, czy to oznacza, że moja miejscowość zostanie podpięta dopiero w kolejnych miesiącach (czyli lipiec/sierpień/wrzesień/październik...), czy jest szansa, że odbędzie się to szybciej?

 

 

10 ODPOW. 10

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Kiedy podłączenie światłowodu?

@robertt5521 skoro prace u Ciebie już trwają być może będzie to prędzej niż jest w wykazie, musisz trzymać rękę na pulsie i dowiadywać się na bieżąco.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Kiedy podłączenie światłowodu?

W sensie, mojej wsi nie ma w żadnym wykazie jeśli chodzi o https://www.hurt-orange.pl/kategoria/aktualnosci/, a czytałem właśnie, że na tej stronie terminy które zazwyczaj są podawane sprawdzają się, dlatego się zastanawiam, czy jak teraz wleci kolejny spis z moją miejscowością, a tam będzie termin lipiec 2021, to czy będę musiał jeszcze przeczekać te 4 miesiące, żeby mi go do domu podłączyli. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Kiedy podłączenie światłowodu?

@robertt5521  a wiesz może kto lub z jakiego programu prowadzi prace w twojej miejscowości?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Kiedy podłączenie światłowodu?

projekt: Gdański i Trójmiejski Orange Światłowód

Beneficjent: ORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Kiedy podłączenie światłowodu?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Kiedy podłączenie światłowodu?

Jeśli chodzi o zakładkę aktualności (bo ta rozumiem mnie ma interesować) to jest informacja o pracach w jednej z dwóch wspomnianych miejscowości, gdzie na mapce widzę, że światłowód już jest dostępny. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Kiedy podłączenie światłowodu?

@robertt5521  szukałeś w rozwijanej pozycji "Informacje ogólne dla POPC II" pojawią się pliki z adresami i tam szukaj Twojego.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Kiedy podłączenie światłowodu?

Przejrzałem póki co i nic nie ma, więc chyba sobie jeszcze poczekam. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Kiedy podłączenie światłowodu?

@robertt5521  tak jak pisałem trzymaj rękę na pulsie, ewentualnie możesz zadzwonić na infolinię Orange i podpytać, choć nie sądzę aby wiedzieli coś więcej (a nóż, warto próbować).