Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy będzie Światłowód?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Kiedy będzie Światłowód?

Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

 

kiedy będzie dostępny  światłowód na podwalu 19a we Wrocławiu ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy będzie Światłowód?

Wg mnie to był ktoś z Orange. Niektóre osoby z grupy tzw. przedstawicieli handlowych zbierali zgody na marketing na potrzeby światłowodowe - chodziło o tym by zebrać potencjalne zainteresowanie i mieć dodatkowo telefon by zweryfikować po czasie czy jest zainteresowanie. Na oświadczenie nie było nic konkretnego. Ktoś kiedyś wrzucił na forum taki druczek, ale chwilowo nie mogę znaleźć.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Kiedy będzie Światłowód?

Lokalizacja nie jest objeta planowana rozbudowa.

 

Wypelnij formularz na stronie

https://oferty.orange.pl/internet

 

Pomoze to w uzglednieniu adresu w planie rozbudowy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Kiedy będzie Światłowód?

To po jakiego grzyba był przedstawiciel orange w zeszłym roku i podpisał umowę z moją teściową na światłowód


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy będzie Światłowód?

A na pewno podpisał umowę na światłowód? a nie tylko na przetwarzanie zgody na potrzeby marketingowe?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Kiedy będzie Światłowód?

Na pewno na światłowód 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy będzie Światłowód?

To przeczytaj dokładnie. Zgodnie z polskim prawem w umowie musi być podana data rozpoczęcia świadczenia usługi. W Orange to max 30 dni od dnia podpisania. Po tym terminie przysługuje klientowi odszkodowanie. Więc nie wydaje mi się, że ktoś rok temu odpisał umowę, że w tym roku będzie światłowód. Naprawdę poproś o "papier" i sprawdź co tam jest.

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Kiedy będzie Światłowód?

To na pewno był przedstawiciel Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy będzie Światłowód?


@marecki2175napisał(-a)

To po jakiego grzyba był przedstawiciel orange w zeszłym roku i podpisał umowę z moją teściową na światłowód


Może to była umowa na Orange Energia, teściowa żle ci powiedziała, bo inaczej to tak jak @Piotrekk85 pisze, umowy z wyprzedzeniem się nie podpisuje, chyba że 30 dniowym 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy będzie Światłowód?

Wg mnie to był ktoś z Orange. Niektóre osoby z grupy tzw. przedstawicieli handlowych zbierali zgody na marketing na potrzeby światłowodowe - chodziło o tym by zebrać potencjalne zainteresowanie i mieć dodatkowo telefon by zweryfikować po czasie czy jest zainteresowanie. Na oświadczenie nie było nic konkretnego. Ktoś kiedyś wrzucił na forum taki druczek, ale chwilowo nie mogę znaleźć.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Kiedy będzie Światłowód?

To jest zamówienie klienta na orange love ale nie jest wpisana data instalacji pewnie chodziło tylko o zgody marketingowe tak jak pisze Piotrekk85