Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?

@Misiek62 A jaki operator u Ciebie buduje sieć, jeśli inni roznoszą ulotki?

U mnie od rozpoczęcia wieszania kabli do dziś minęło 77 dni, i od poniedziałku miało być oddanie, ale coś blokuje oddanie i nie mogą mi wysłać technika, dziś jeszcze coś majstrowali na słupach. Z tym że u mnie inea.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?

@xinfx  27 stycznia pisałem w tym temacie, że inwestycję w moim miejscu zamieszkania realizowano na rzecz firmy o nazwie Inea, poza nimi ulotki rozdaje UPC... Innych graczy tego rynku nie widziałem, chociaż ludzie mówią że TM coś ciekawego oferuje. Generalnie wszystko (jak sądzę) zostało wstrzymane ze względu na pogodę... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?

@Misiek62 Mieszkasz na obszarze nowych inwestycji popc3? Czy na starym terenie inei w wielkopolsce, skąd jesteś?

U mnie też było UPC, T-Mobile też jest i teraz do końca roku za darmo promo, Orange roznosił u mnie ulotki dawno, a plus wysyła wszystkim abonentom smsy o dostępności wkrótce.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?

@xinfx  widzę że masz rozeznanie w obszarach aktywności Ineii. Jestem z terenu POPC3. Nie mam numeru w TM ani w Plusie, więc pewnie  dla mnie ich oferty będą mniej korzystne niż przy poszerzaniu usług. Z CP rozstałem się kilka lat temu i na tę chwilę nie ciągnie mnie do nich.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?

@Misiek62 Jest jeszcze Netia, to właściwie oni podpisali umowy z Ineą, i za ich pośrednictwem plus będzie dostępny, bo w sumie CP przejmuje Netie. Orange dawał ulotki z opcjami 300 i 600 jedynie, ale oni chyba czekają ze startem, aż oddane będą większe zasięgi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?

@xinfx słyszałem o tych "relacjach biznesowych" CP-Plus-Netia... cóż z tego, skoro na tym etapie też się u mnie nie odezwali.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 29
  • 0

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?

Całe szczęście dotrzymali terminu. Dzisiaj udało się umówić monterów. Mają być w poniedziałek. Już nie mogę się doczekać kilkunastokrotnego przyspieszenia prędkości, bo im dłużej z moim starym internetem tym gorzej.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?


@Kowal_2020napisał(-a)

im dłużej z moim starym internetem tym gorzej.


popatrz, a u mnie było na odwrót. Przez lata całe ADSL synchronizował się pomiędzy 12 a 16Mpbs, a w ostatnich tygodniach przed instalacją światłowodu obserwowałem prędkości nawet do 20Mbps.

 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?


@pirenejnapisał(-a)

popatrz, a u mnie było na odwrót. Przez lata całe ADSL synchronizował się pomiędzy 12 a 16Mpbs, a w ostatnich tygodniach przed instalacją światłowodu obserwowałem prędkości nawet do 20Mbps.

 


Miedziane łącze ci przyspieszyło, bo gro klientów przyszła na swiatlowody 😄


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Kiedy będę mógł podłączyć światłowód do domu?


@Anonimnapisał(-a)

Miedziane łącze ci przyspieszyło, bo gro klientów przyszła na swiatlowody 😄


tak się starało, aż mi się żal zrobiło ...