Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy światłowód może być dostępny

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Kiedy światłowód może być dostępny

Witam

 

Pod koniec sierpnia tego roku przyjechała firma aby zamontować instalację światłowodową. Kabel ciągnie się przez cały blok. W 2 tygodniu września Orange nakleił ulotkę że można dzwonić i zamawiać usługi ze światłowodem. Zadzwoniłem pod numer podany na ulotce. Przyjechał Pan aby wypełnić formularz jakie usługi będę brał i kazał czekać na telefon od techników. W zeszłym tygodniu przyjechała kolejna firma i coś grzebała przy kablach w nowych skrzynkach zamontowanych przez firmę kładącą światłowód w piwnicy. Spytałem się kiedy będzie możliwy montaż a oni odpowiedzieli że muszą zrobić wszystkie bloki które pozostały na dzielnicy a jeszcze nie są przyłączone do światłowodu i mogą zgłosić mój blok że jest zrobiony. Proszę powiedzieć co jeszcze musi być zrobione i kiedy będę mógł korzystać ze światłowodu. Zgodnie z mapką orange z zasięgiem światłowodu w moim bloku nie ma możliwości. Dodam że inne bloki robione w tym czasie co mój też nie mają wg mapki możliwości

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kiedy światłowód może być dostępny

rozumiem że prace zakończyli w twoim bloku w sierpniu tak? jeśli tak to i pewno teraz  testy będą lub robią ,po zakończeniu w bloku sieci  to są jeszcze testy sprawdzenia prawidłowego działania światłowodu   które trwają zazwyczaj około  dwóch miesięcy po czym jest od dawana do użytku a mówisz że sierpień to już nie długo pewno .

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Kiedy światłowód może być dostępny

@Jakub2 Cały proces podłączania, okablowania jest skomplikowany i długotrwały. Po prostu trzeba czekać. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kiedy światłowód może być dostępny

rozumiem że prace zakończyli w twoim bloku w sierpniu tak? jeśli tak to i pewno teraz  testy będą lub robią ,po zakończeniu w bloku sieci  to są jeszcze testy sprawdzenia prawidłowego działania światłowodu   które trwają zazwyczaj około  dwóch miesięcy po czym jest od dawana do użytku a mówisz że sierpień to już nie długo pewno .


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Kiedy światłowód może być dostępny

Znaczy w sierpniu położyli kable. A w zeszłą środę tj. 18 września jacyś panowie grzebali przy kablach w skrzynkach. Myślę że oni mogli kable spawać.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kiedy światłowód może być dostępny

myślę że do grudnia  powinni się wyrobić 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy światłowód może być dostępny

Pisałeś w innym wątku, że jesteś na terenie gdzie kable kładzie Inea. Może podpytaj się u nich o datę końca. Bo zwykle Orange i Inea udostępniają sobie elementy infrastruktury.

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Kiedy światłowód może być dostępny

@Citi2017a skąd takie informacje?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kiedy światłowód może być dostępny


@sebaswiderskinapisał(-a)

@Citi2017a skąd takie informacje?


napisałem powinni się wyrobić a nie że będzie dostępny 🙂