Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jordanów - świtałowód w ramach POPC

Anonim

Nie dotyczy

Jordanów - świtałowód w ramach POPC

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy jest może znana data budowy sieci światłowodowej w miejscowości Jordanów (woj. małopolskie) ul. 3 Maja?

Czy będzie ktoś chodził do domów które są zaznaczone w projekcie z zapytaniem o budowę przyłącza czy jest to robione z automatu?

Mam nadzieję że ta osoba zostawi jakieś powiadomienie w skrzynce na listy gdyby nikogo nie było w domu.

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jordanów - świtałowód w ramach POPC

Czas rozliczenia POPC w tym rejonie to 30.09.2020.

Wg planów do pierwszego kwartału 2020 na stronach hurtu Orange nie ma planów, więc pewnie drugi lub trzeci kwartał tego roku.
Anonim

Nie dotyczy

Jordanów - świtałowód w ramach POPC

Ok, dzięki za info

Myślę że w maju/czerwcu powinna być dostępność, w zeszłym roku robili na innej ulicy, zaczęli na wiosnę z końcem marca bodajże i później na mapie można było zamówić usługę.

Jeśli jakiś adres nie jest ujęty w projekcie nie ma możliwości podłączenia do sieci jeśli by chciał?
Czytałem inne wątki i taka możliwość istnieje dopiero po upływie okresu trwałości projektu, a gdyby ktoś zrezygnował z przyłącza to czy można by było "przenieść" to przyłącze do kogoś kto nie jest w projekcie?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jordanów - świtałowód w ramach POPC

Orange musiałoby by to zgłosić do CPPC (instytucja koordynująca POPC). Niestety to wydłuża okres realizacji projektu, a data jego rozliczenia jest już za bliska końca. W zeszłym roku był oddzielny konkurs na "pominięte adresy". Ale na ten rok póki co nie ma planów.
Anonim

Nie dotyczy

Jordanów - świtałowód w ramach POPC

Jakieś wieści nt. budowy sieci oprócz tego że termin został przesunięty do marca 2021?
W terenie nic się nie dzieje 😕

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Jordanów - świtałowód w ramach POPC


@Anonimnapisał(-a)
Jakieś wieści nt. budowy sieci oprócz tego że termin został przesunięty do marca 2021?
W terenie nic się nie dzieje 😕

A był u Ciebie projektant z Umową na udostępnienie nieruchomości ? Bez tego nic nie mogą robić na Twojej posesji.

Anonim

Nie dotyczy

Jordanów - świtałowód w ramach POPC

Nikogo nie było do tej pory; na mojej działce stoi słupek telekomunikacyjny, gdyby była potrzebna zgoda na dostęp do niego to oczywiście się zgodzę