Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro

@jaro50 daj znać jak poszły testy 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 28
  • 0

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro

Po wyłączeniu volte jakość rozmów w moim przypadku uległa poprawie, nie ma dziwnego metalicznego dźwięku rozmówcy przy słabym zasięgu lub przełączaniu nadajników. Ale moim zdaniem w ustawieniach sieci powinien znajdować się przełącznik który umożliwia wybór rozmów po volte lub bez. Bardzo bym prosił moderatora o zapytanie techników czy w przyszłości jest możliwe dodanie takowego do nowego ios, ponieważ wiem iż operator może sugerować programistom Apple własne rozwiązania tak jak było np. w przypadku zmiany ikony z 4G na LTE. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 28
  • 0

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro

@jaro50  tak więc zagłosowane i poparte 👍.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro

@jaro50 również tak uczyniłem jak @slav72, masz moje poparcie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro

Pytanie @jaro50, czy Twój iPhone jest kupiony w Orange? No i czy taki sam model niebrandowany ma dostępny ten suwak z wyłączeniem VoLTE? 

Bo jeśli nie, to raczej kwestia apple, a nie Orange.

Wg tego, co zobaczyłam na zagranicznej stronie, to powinien być, ale na polski rynek może być zupełnie inne oprogramowanie. 

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 28
  • 0

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro

Mój iPhone nie był kupiony w sieci Orange ale pochodzi z polskiej oficjalnej  dystrybucji, zresztą moim zdaniem nie powinno mieć to kompletnie znaczenia. Na drugie pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć, aczkolwiek możliwe że różni operatorzy mogą mieć tam różne ustawienia w zależności od tego  czy obsługują sieć 5G czy tylko LTE. A na tym zagranicznym forum już nie ma tych ustawień https://support.apple.com/pl-pl/HT211828


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro

@bezaikropka @jaro50 w przypadku iPhone nie ma znaczenia, czy jest z dystrybucji Orange, czy nie. Na iPhony nie jest wgrywane oprogramowanie Orange. Ważne, aby był z dystrybucji polskiej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Jak wyłaczyć VoLTE na iPhonie 12 Pro

@ketrasaArtur to tym bardziej (wg mnie) bez sensu jest sugerowanie tworzenia pomysłu na dodanie przycisku do wyłączenia w iPhonie voLTE, bo Orange oprogramowania telefonu nie zmieni. Więc nie jest to pomocne, a zbywające.

Taka prośba (jeśli już) powinna być skierowana do Apple, żeby wprowadzili go wraz z aktualką swojego oprogramowania.