Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak sprawdzić kiedy będzie możliwość podłączenia światłowodu?

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Jak sprawdzić kiedy będzie możliwość podłączenia światłowodu?

@Res_13 musisz uzbroić się w cierpliwość. To nie piekarnia. Śledź linki które koledzy Ci podali.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Jak sprawdzić kiedy będzie możliwość podłączenia światłowodu?

@Pablo5 Dziękuje bardzo za odpowiedź, faktycznie na stronie internet.gov.pl można znaleźć informację o planach rozbudowy światłowodu i mój dom jest na niebiesko, ale... termin rozpoczęcia świadczenia usług światłowodowych 31.12.2023 bardzo mnie zdziwił... gdyż już teraz jest wszystko gotowe i założone na słupy, a nawet ulica obok Jasna również ma założone wszystko na słupach itd. Zapewne najwięcej czasu zajmuje odebranie prac przez Orange i formalności wszelkie... no cóż zostaje mi czekać cierpliwie na moich miedziakach, które w obecnych czasach robią się uciążliwe bardzo.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2377
  • 9857
  • 85

Jak sprawdzić kiedy będzie możliwość podłączenia światłowodu?

@Res_13tak odebranie prac i załatwienie formalności zajmuje najwięcej czasu. Światłowód w Twojej miejscowości jest już bliżej niż dalej.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Jak sprawdzić kiedy będzie możliwość podłączenia światłowodu?

@Pablo5 Będę miał cichą nadzieje, że za kilka tygodni jednak dostanę informację o możliwości podłączenia 😅 Jeszcze raz dzięki za pomoc.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2377
  • 9857
  • 85

Jak sprawdzić kiedy będzie możliwość podłączenia światłowodu?

@Res_13  nie ma za co. Służę pomocą. Polecam się na przyszłość. 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Jak sprawdzić kiedy będzie możliwość podłączenia światłowodu?

@Res_13 Odbiór i dokumentacja tyle nie zajmuje. Możliwe że termin jest trochę na wyrost. Ewentualnie trzeba dociągnąć kabel magistralny do twojej miejscowości lub nawet postawić OLT-a.