Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego

A to nie jest telefon radiowy? normalnie masz po kablu?

Bo zwykle można się dowiedzieć czegoś więcej o przyczynach.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego

Jest normalnie na kablu , Pani powiedziała ze nie widzi kabli które są w ziemi wiec więcej nic nie może powiedzieć . Jedynie ze ADSL nie ma możliwości połączenia ...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego

Dzwoniłem już wszędzie w tej sprawie , kontaktowałem się przez czat i nic . Wszędzie mówią , ze brak możliwości , jak pytam o jakieś szczegóły to nikt nic nie wie ...

 

wiem , ze sąsiad ma możliwość podłączenia neostrady ale już z niej nie korzysta i rozwiązał umowę . 

Wie ktoś może lub zna kogoś kto pomógłby w tej kwestii ?

wszedzie dostaje tylko informacje , ze nie można a gdy pytam o szczegóły niestety nikt nie wie .

 

Czy to możliwe ze jest to poprostu błąd ich mapki ? Bo to naprawdę dziwna sprawa , tymbardziej ze nie chodzi tu o żadne światłowody tylko o normalne podłączenie do 10 mbs ...

 

Moze ktoś miał podobna sytuacje i wie jak to ugryźć ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego

To że sąsiad miał to żaden argument. Masz pewnie PCM albo jakiś niestandardowy przebieg linii. Spróbuj zadzwonić na infolinię - może za którymś razem doradca Ci przeczyta co technik odpisał.
Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego

@Tomek_1710  rozbudowy sieci na miedzianych łączach już się nie robi, widocznie nie ma już wolnego przyłącza, musisz szukać innego dostawcy netu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego

Dzwoniłem kilka razy , za każdym razem nikt nic nie wie , mogę wysłać pismo do Skierniewic poczta ...

 

no nic dziekuje za chęci pomocy w każdym razie 

Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego

@Tomek_1710  pismo możesz słać, ale jak wolnego przyłącza brak na internet, to nic nie ugrasz, to że masz stacjonarny telefon... nie wnosi nic w szansę łącza internetowego 😉


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego

@Tomek_1710Cześć. Doradca, weryfikuje dostępność usługi po adresie. To, że usługę posiadał sąsiad nic nie znaczy w kontekście Twojego adresu. Powodów może być wiele. Najbardziej prawdopodobny to np. brak portów, albo wspomniana PCM, ale to tylko gdybanie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego

Zdaje sobie z tego sprawę , chodzi po prostu o to , ze chciałbym wiedzieć co jest przyczyna , a gdziekolwiek dzwonię to dostaje informacje , ze nikt nie wie , mogą mi sprawdzić to co maja w komputerze i tyle ...


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Internet stacjonarny - brak możliwości podłączenia mimo posiadania tel. stacjonarnego

@Tomek_1710 A powiedz jaki to adres?