Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet przez LTE, ale nie przez LTE+

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Internet przez LTE, ale nie przez LTE+

Szczerze mówiąc to najczęściej odczuwam to w ścisłym centrum (Rynek Główny, Galeria Krakowska - tutaj w szczególności). Sam zasięg niby jest w porządku (nie mam niestety statystyk, nie miałem okazji dzisiaj tego zanotować), dodzwonię się bez problemu, ale nawet łącze z McDonald's działa sprawniej niż LTE+ wewnątrz budynku. Na otwartej przestrzeni raczej nie mam kłopotów.


Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Internet przez LTE, ale nie przez LTE+

Skoro 3G Ci pasuje przestaw w sieciach komórkowych tryb pracy sieci na tylko 3G

a jak będziesz w innej lokalizacji przywróć 4G żeby sprawdzić czy będzie to samo, może to faktycznie lezy w telefonie.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Internet przez LTE, ale nie przez LTE+

Ja na Huawei P9 Lite 2017 w tych lokalizacjach co napisałeś nie ma żadnych problemów. Też prawie cały czas LTE+.

Anonim

Nie dotyczy

Internet przez LTE, ale nie przez LTE+

Może to być spowodowane po ostatniej aktualizacji androida i może warto przywrócić telefon do ustawień fabrycznych nikt w sieci nie narzeka na taki problem jak @Hotelarz


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Internet przez LTE, ale nie przez LTE+


@Hotelarz napisał:
Pokaż szczegóły
Szczerze mówiąc to najczęściej odczuwam to w ścisłym centrum (Rynek Główny, Galeria Krakowska - tutaj w szczególności). Sam zasięg niby jest w porządku (nie mam niestety statystyk, nie miałem okazji dzisiaj tego zanotować), dodzwonię się bez problemu, ale nawet łącze z McDonald's działa sprawniej niż LTE+ wewnątrz budynku. Na otwartej przestrzeni raczej nie mam kłopotów.

Wczoraj sam osobiście miałem okazję przetestować transfer po LTE/LTE+ na swojej słuchawce w tej galeryjce i okolicach ;-). Oto wyniki:

  • Pokaż szczegóły
    http://www.speedtest.pl/wynik/177310725
    1 zasięg.jpg
  • Pokaż szczegóły
    http://www.speedtest.pl/wynik/177313467
    2 zasięg.jpg

 

Wygląda na to, że faktycznie wartałoby 😉 coś podziałać ze swoim telefonem 🙂

 

Na koniec drobna rzecz do rozważenia ;-):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Internet przez LTE, ale nie przez LTE+

@Hotelarz

Polecam zrutować telefon i wgrać apkę typu "Network Signal".Tam możesz sobie ustawiać jaką częstotliwość chce mieć załączoną a znając pasma w Krakowie będzie super działać.No ale jak napisałem na początku jest to "ale".