Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet orange Skaryszew


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Internet orange Skaryszew

  • Zasięg i przesył danych w Skaryszewie 26-640. Mazowieckie.

W Skaryszewie jest bardzo słaby przesył danych internetem LTE. Po zgłoszeniach podawano informację aby przejść na 3G. Dostęp do sieci wieczorem mocno utrudniony.

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet orange Skaryszew

@Emil23 nadajnik w Twojej lokalizacji ma awarię. Prace mają się zakończyć do końca lutego.

Na nadajniku działa LTE 800, LTE 1800, LTE 2100.

Brak planów rozbudowy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Internet orange Skaryszew

Dzień dobry

Wczoraj przez forum próbowałem zgłosić problemy z siecią i przesyłem danych w mieście Skaryszew. W ciągu dnia prędkość przesyłu była od 0,34 mb/s do 7 mb/s ale w większości czasu było to około 1,4 mb/s. Tak duża firma pomimo tak znacznego zwiększenia zapotrzebowania mogłaby zwiększyć i moc nadawania.

Czekam na poprawę przesyłu bo w dniu wczorajszym kilkukrotnie mnie wylogowywało ze bzględu na niedostępność sieci. Połączenia telefoniczne też się zawieszały. Po wczorajszym zgłoszeniu dostałem informacje że mają być podjęte jakieś prace.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet orange Skaryszew

@Emil23 przez forum nie zgłosisz nieprawidłowo działającej sieci mobilnej. Tu są tylko tacy sami użytkownicy jak Ty, którzy doradzają. Zrób zgłoszenie przez infolinię lub czat, to dopiero jest oficjalny sygnał od klientów, że sieć komórkowa nie działa prawidłowo. Im więcej zgłoszeń, tym szybciej zostaną podjęte działania w celu usprawnienia sieci.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Internet orange Skaryszew

@Emil23 z ciekawości zapytam ma czym odbierasz net? Modem stacjonarny z możliwością podłączenia anten? Sprawdzałeś na stronie http://beta.btsearch.pl/ otoczenie nadajnikami BTS? Może jest inny w okolicy, pracujący stabilniej?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Internet orange Skaryszew

Problem zgłaszałem wczoraj na infolini.

A dane staram się pobierać przez trzy inne urządzenia. Wszystkie mają fen sam problem.