Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości

To że doradca Ci zdjął usługę od lejka technicznego (czego nie powinien robić), to nie jest dobre rozwiązanie. Potem założą Ci go na stałe jak będziesz wiele razy miał zdejmowane ręcznie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości

@ketrasaArtur: nie jest to prawda. Lejek techniczny jest niezależny od zakupionych usług. Chyba, że miałeś lejek prepaidowy a nie techniczny.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości

@Piotrekk85 czyli ani zakup nowego pakietu nie powinien anulować lejka, ani konsultant nie powinien zdejmować blokady?

W takim razie, czy jak na jednej karcie SIM mam założony lejek techniczny, to czy kolejna karta SIM też będzie miała blokadę? Czy to jest niezależne i każda karta osobno będzie miała blokadę po przekroczeniu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości

Standardowo lejek jest nakładany (automatycznie) na poziomie karty sim. W wyjątkowych sytuacjach może być założony ręcznie na więcej sim jednej osoby.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości


@Piotrekk85napisał(-a)
@ketrasaArtur: nie jest to prawda. Lejek techniczny jest niezależny od zakupionych usług. Chyba, że miałeś lejek prepaidowy a nie techniczny.

Ograniczenie pojawiło się na karcie prepaid. Po kontakcie z BOK konsultant twierdził, że to lejek techniczny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości

Co Wy z tym lejkiem technicznym? Na prepaidzie kiedyś testowo ściągnąłem ponad 20 GB w parę godzin i żadnego lejka nie dostałem. Oczywiście o tej porze w sobotę download jest dramatycznie niski...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości

@Katani1 od wczorajszego wieczoru do dziś rano transfer danych wyniósł około 3,5 GB i dostałem ograniczenie na prepaidzie Emotikon: sfrustrowany


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości

Wg mnie coś nie tak jest u Ciebie z tym lejkiem. Sprawdziłbym ponownie w BOK, takie transfery nie powinny go włączać. No chyba, że korzystasz z mega obciążonego nadajnika na którym te wartości transferu powodują destabilizację sieci. Drążyłbym temat do skutecznego wyjaśnienia. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości

@Katani1 tak, nadajniki w mojej okolicy są dość znacznie obciążone. Nawet jak dzwonie do BOK, to z automatu dostaje info o awarii, ale jak rozmawiam z konsultantem, to potwierdza obciążenie, ale nie awarię. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Internet mobilny Orange a ograniczenie prędkości

To wiele wyjaśnia. Próbowałeś łączyć się z netem przez 3G?