Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet domowy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Internet domowy

Hej.

Mam taką sytuację, byłbym zainteresowany ofertą internetu domowego (Neostrada). Sprawdzając na stronie dostępność wyskakuje mi że internet dom nie jest dostępny. Tu zaczyna się moje zdziwienie. Zaznaczę, że w tym domu mam już telefon domowy.od Orange. Mam takie porównanie, że rodzina ma internet domowy, tel stacjonarny, telewizję itp. Z ciekawości patrzałem na ich adres i również pokazuje, że u nich nie jest dostępny internet dom, a jednak korzystają. Jak to możliwe? 

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Internet domowy

@Kamil1 w takiej sytuacji najlepiej udaj sie do salonu Orange w okolicy lub skontaktuj sie z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt aby uzyskac wiecej informacji. Wyszukiwarka dostepnosci uslug nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Internet domowy

@byczyn_86 Dzięki za odpowiedź, chyba tak zrobię. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet domowy

@Kamil1 najlepiej zamówić usługę, przyjedzie technik i zweryfikuje możliwości techniczne podłączenia internetu u Ciebie. Mapka na stronie Orange ma tylko charakter poglądowy i nie zawsze zawarte są informacje jak w realu.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet domowy

Jeśli to łącza miedziane i są przewidziane w ciągu kilku lat do likwidacji, może być wstrzymane przyjmowanie nowych zamówień. Inna przyczyna to duże przeciążenia które od niedawna niekiedy powodują wykluczenia z systemów na www.