Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet światłowodowy


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Internet światłowodowy


@andrew01napisał(-a)

Tak, widziałem ten brak logiki, no nic, do poniedziałku jeszcze iskierka nadziei się będzie tlić....


Jak masz słupek rozdzielczy przed domem, albo słup to jest nadzieja. Warunkiem jeszcze jest zajętość kabli.   


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 16
  • 0

Internet światłowodowy

Niestety nie mam 😟


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Internet światłowodowy

@andrew01 Przecież sprawdzenie sieci dookoła twojego adresu jest proste. Jeśli masz ochotę i czas na wycieczkę pomożemy. Ty zaś będziesz wiedział jak rozmawiać z monterem, który przyjdzie sprawdzać warunki techniczne


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Internet światłowodowy

@andrew01 @byczyn_86 deklaracja nic nie daje. ja wysyłam deklaracje dwa-trzy razy w roku od 7miu lat i nikt do mnie nie zadzwonił, nikogo nawet w terenie nie było. moim zdaniem te deklaracje służą w OPL na rozpałkę albo jako makulatura, bo nikt tego na poważnie nie bierze, więc ja bym sobie dał z tym spokój


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Internet światłowodowy

Zerknąłem na google maps. Na tym odcinku drogi między szkołą a strażą pożarną leci kanalizacja. Jest także na ulicy gdzie jest sklep spożywczy Modliborska Alina. Na bocznych drogach niestety autko google nie zawitało to ciężko sprawdzić. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Internet światłowodowy

@marderPrócz kanalizacji trzeba jeszcze sprawdzić podbudowę słupową czy słupkową. Możliwość wykonania instalacji podwieszka czy ziemią. Do tego jednak potrzebny jest dokładny adres...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Internet światłowodowy

Tak, trzeba by mieć aktualne zdjęcia całej ulicy żeby ocenić czy jest tam jakaś infrastruktura Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 16
  • 0

Internet światłowodowy

Mój adres to (usuwam tak dla bezpieczeństwa) o tutaj:

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 16
  • 0

Internet światłowodowy

Słupek telefoniczny jest kawałek dalej, po drugiej stronie ulicy.

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Internet światłowodowy

Jeśli podłączyli ten pomarańczowy dom to zakładam że pod drogą na wysokości słupka leci rura. Sąsiad pewnie dokopał się do granicy działki i go podpieli. Jak widzisz do Ciebie kopania byłoby znacznie więcej. Żeby nie przechodzić przez sąsiada (wymagane zgody) najlepiej byłoby iść od studni pod drzewem przy zjeździe do Ciebie. Pytanie tylko czy jest tam przepust pod drogą no i kopania też jest sporo. W ramach inwestycji światłowodowej temat jest do zrobienia. W ramach czynności eksploatacyjnych (Neostrada) temat nie do przeskoczenia.   

PS. Ładny domek 🙂