Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja zrobiona w kamienicy, brak możliwości zamówienia


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Instalacja zrobiona w kamienicy, brak możliwości zamówienia

Temat przeniesiony z działu "Internet domowy", doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

 

Witam chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tym światłowodem . Miesiąc temu zrobili nam przyłącze do kamienicy poprowadzili korytka itp i teraz jest mały problem chciałem zamówić przyłącze do mieszkania a tu mnie pani na infolinii powiadomiła że usługa będzie dopiero dostępna za 7 miesięcy i co tu zrobić mija prawie rok od tego jak wiozłem internet mobilny od Orange specjalnie po to by w trakcie umowy przejść na światłowód tak przynajmniej pani w salonie powiedziała ze można [lepsze to niż Neostrada 10 MB]  i tu taka lipa trochę

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód ProblemInstalacja zrobiona w kamienicy, brak możliwości zamówienia

Podłączenie lokatorów trochę kosztuje, ba jak większość jest chętna, to szybciej to zrealizują, jak przyspieszyć instalację światłowodu @Bartosz-K .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Instalacja zrobiona w kamienicy, brak możliwości zamówienia

Jak masz na piśmie obiecaną instalację, to złóż reklamację.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Instalacja zrobiona w kamienicy, brak możliwości zamówienia

@Anonim  ten formularz to mozna sobie wsadzic 😉 bo nie ma on wiekszego znaczenia.

i w tym przypadku koszty nie maja znaczenia skoro inwestycja zostala rozpoczeta na adresie.

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód Problem

@s_a_t_a_n  załapałem po fakcie, za szybko post napisałem 😉

Tak poza tym nieomylnych nie ma, więc czasem coś się palnie nie tak.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Instalacja zrobiona w kamienicy, brak możliwości zamówienia

Widocznie są jakieś powody, które uniemożliwiają rozpoczęcie podłączania Klientów. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

Orange światłowód Problem

@Anonim  tu chodzi o ten formularz który wg mnie to nic nie znaczące narzędzie 😀

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód Problem

@Wy_Zysk  klient indywidualny wszędzie ma małe przebicie, więc żeby coś ugrać, musi być grupa ludzi, lub dobre poparcie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Orange światłowód Problem

grupa ludzi (lista podpisów osób zainteresowanych) to też za mało, wiem to z własnego doświadczenia, wydaje mi się że jedynie dobre poparcie i zaangażowanie ze strony osoby zajmującej się inwestycjami i przedstawienie konkretnych argumentów może być pomocne, ale kontakt z taką osobą jest praktycznie niemożliwy