Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja światłowodu w domu jednorodzinnym, projekt POPC

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Instalacja światłowodu w domu jednorodzinnym, projekt POPC

@jaszczurek  W jednym @marder ma rację, nie załatwisz tego teraz, później będą większe problemy.

Wynika to z kosztów inwestycji. Przy masowej rozbudowie sieci koszty si ę rozkładają. Dla pojedynczego klienta, są za wysokie, aby wykonać przyłącze.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Instalacja światłowodu w domu jednorodzinnym, projekt POPC

Dokładnie tak to działa. Teraz są pieniądze, ludzie i sprzęt. Dobudowanie linii dla jednego domu to niewielki wysiłek. Później na tym terenie będzie jeden monter z autem w którym zmieści drabinę i torbę z narzędziami. Nie ma wówczas szans aby Cię podłączył.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 1

Instalacja światłowodu w domu jednorodzinnym, projekt POPC

@agat13 @marder kilka dni temu zgłosiłem popyt w UKE i dzisiaj zadzwonił do mnie Pan który projektuje światłowody w mojej gminie. Okazało się że mojej drogi dojazdowej (bramy) do działki nie było na mapce geo, dlatego ją pominął, bo myślał że ta droga należy do mojej rodziny. Mam dożywotnią zgodę na korzystanie z tej drogi dojazdowej i Pan powiedział że w następnym tygodniu przyjedzie pogadać, zobaczyć jak to wygląda i podpiszemy zgodę, wówczas mój dom będzie w projekcie 🙂 

 

Dlatego na przyszłość jak ktoś będzie miał tak samo jak ja, że pominą wasz dom w projekcie POPC, to walcie drzwiami i oknami do UKE bo potem może być za późno. 

Dzięki za pomoc Panowie, pozdrawiam!


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Instalacja światłowodu w domu jednorodzinnym, projekt POPC

@jaszczurek  najważniejsze, że dało się jakoś sprawę  załatwić. No, przynajmniej posunąć do przodu.  Dobrze jak widzisz, że da takie poradniki i info na stronach, bo jest jakaś szansa na pozytywa 

Czasem się uda i tego będziemy się trzymać radząc dalej 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Instalacja światłowodu w domu jednorodzinnym, projekt POPC

@jaszczurek to super wiadomość 👍