Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Igołomia-Warzeńczyce - dostęp do Orange Światłowód


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Igołomia-Warzeńczyce - dostęp do Orange Światłowód

Dzień dobry.

Od kilku miesięcy w gminie Igołomia-Warzeńczyce (okolice Krakowa) trwają pracę nad światłowodem. Prace prowadzą dwie firmy K2MEDIA oraz GIGA.

Na mapie: https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/
dla mojego adresu widnieją takie informacje:

 
Numer projektu: POPC.01.01.00-12-0005/19
Nazwa projektu: Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach w podregionie krakowskim część A i Krakowie, ID: 3.2.12.20a.21
Beneficjent: FIBEE I SP. Z O.O.
Status: w realizacji
 

Również na stronie podanego wyżej beneficjenta to jest: https://www.fibee.pl/strona-og%C5%82oszenia-archiwum
w załączniku 3.2.12.20a.21 KRAKOWSKI A i KRAKÓW - Załącznik nr 2a do OPZ

znajduje się adres mojego domu. 

Moje pytanie brzmi, skoro światłowód ten jest instalowany w ramach POPC, czy jest możliwość że zamiast podpisywać umowę z którąś z firm wymienionych na początku (np. K2MEDIA, która nawiasem mówiąc ma przerażające opinie na google), skorzystać z usługi Orange Światłowód?
Jeśli jest taka możliwość to gdzie/w jaki sposób powinienem się kontaktować w tekiej sprawie?

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dzionka!

 

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł - Wiktor

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dostęp do Orange Światłowód

@KrzychuI Jeżeli wspomniane przez Ciebie firmy realizujące projekt POPC mają podpisaną umowę na dzuerżawę łącza przez Orange, to po zakończeniu budowy światłowodu będzie można z Orange podpisać umowę na abonament światłowodowy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dostęp do Orange Światłowód

Lub z innymi dzierżawcami...o ile będą 😉🙂 poza tym powinni pojawić się przedstawiciele tudzież ulotki firm które będą świadczyć usługę na tejże infrastrukturze.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

Igołomia-Warzeńczyce - dostęp do Orange Światłowód

@KrzychuI po każdej zakończonej inwestycji ustawowo jest miesiąc czasu na oferty innych operatorów. U beneficjenta na stronie zamieszczana jest info o zakończeniu inwestycji . Np w przypadku Orange operator MUSI dać abonentowi i alternatywnym operatorom na złożenie własnych ofert. Ten czas to uwolnienie sieci dla innych. Myślę, że w drugą stronę to działa tak samo. Ci wykonawcy muszą dać szansę innym operatorom. I tu wkraczasz Ty z wyborem...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Igołomia-Warzeńczyce - dostęp do Orange Światłowód


@KrzychuInapisał(-a)

Dzień dobry.

Moje pytanie brzmi, skoro światłowód ten jest instalowany w ramach POPC, czy jest możliwość że zamiast podpisywać umowę z którąś z firm wymienionych na początku (np. K2MEDIA, która nawiasem mówiąc ma przerażające opinie na google), skorzystać z usługi Orange Światłowód?
Jeśli jest taka możliwość to gdzie/w jaki sposób powinienem się kontaktować w tekiej sprawie?

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł - Wiktor


W najbliższym salonie Orange lub na infolinii.