Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawi B315s szybkość internetu.

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 23
  • 0

Huawi B315s szybkość internetu.

Witam posiadam Router B315s-22 wraz z internetem mobilnym LTE, szybkość tego internetu jest straszna, poprostu nie pozwala na normalne poruszanie się w sieci a o oglądaniu filmów czy graniu nie wspominając, w testach speed test jest zawsze poniżej 1 mb/s ,a często nawet poniżej 0,5 mb/s dodatkowo na routerze jest full kresek czy to LTE czy 3g. Macie jakieś rady odnośnie poprawy szybkości ? Gdy pisałem do Orange to mi poprostu go restartowali lub przełączali na 3g co nic nie daje , myślałem nad kupnem anteny ale nie wiem czy ma to sens.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Huawi B315s szybkość internetu.

Widocznie BTS masz na tym paśmie przeciążony, nie przyspieszysz niestety i złotego środka na ten modem nie ma, jedyna opcja to wymiana na model z agregacją pasm, nowy czy używany Huawei E5785, wtedy też jest sens dokupienia anteny, ten modem na pewno osiągnie większe prędkości po LTE, co do B315s to bardzo kiepski modem i szkoda na niego kasy, konfiguracja też uboga, stąd też problemy są.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Huawi B315s szybkość internetu.

Najpierw wykonaj test krzyżowy przekładając kartę sim do innego urządzenia np do smartfonu.
Anonim

Nie dotyczy

Huawi B315s szybkość internetu.

Widocznie BTS masz na tym paśmie przeciążony, nie przyspieszysz niestety i złotego środka na ten modem nie ma, jedyna opcja to wymiana na model z agregacją pasm, nowy czy używany Huawei E5785, wtedy też jest sens dokupienia anteny, ten modem na pewno osiągnie większe prędkości po LTE, co do B315s to bardzo kiepski modem i szkoda na niego kasy, konfiguracja też uboga, stąd też problemy są.