Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

Zakupiłem Huawei p 10 lite i okazało się że na telefon nie można wgrac aplikacji wifi calling. Zadzwoniłem do orange expert i powiedziano mi że ten telefon jest na liście których aplikacja nie obsługuje poniewaz telefon powinien mieć wbudowane w systemie wifi calling. Konsultant doradzil abym oddał telefon do serwisu na gwarancji. Pytanie czy jest wogole technicznie możliwe uruchomienie usługi wifi calling a tym modelu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

@tomczykptak

Sprawa wygląda tak: P10 lite dostał VoLTE. A to wymusza na nas włączenie "blokady" na aplikację. VoWiFi jeszcze szlifujemy z Hua, a w zasadzie to oni szlifują a my sprawdzamy, czy wszystko gra. No i na razieeeeeee..... nie wszystko gra perfect. 😉

W tym przypadku proszę o cierpliwość.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

Wg strony http://wificalling-volte.pl/ niby nie wspiera. A jak masz komunikat przy próbie instalacji aplikacji?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

Komunikat jest w załączniku. W Orange expert powiedziano mi że telefon powinien mieć opcje już wbudowaną
Screenshot_20171126-133538.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

Tu raczej pytanie do @bchmiel75

Wg mnie to funkcja wifi calling nie jest jeszcze zaimplementowana. I wgranie innego softu nic nie da.
Anonim

Nie dotyczy

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

@tomczykptak, a co by się stało, jak byś włączył dane komórkowe i WiFi oraz w ustawieniach sprawdzić wszystkie zainstalowane aplikacje? Co najwyżej, którąś z aplikacji pomiń. Ja tak już od miesiąca miałem dwie aktualizacje w Samsung Galaxy J3 2017 i działa

WiFi Calling.jpg


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

Niestety nic to nie daje....
Anonim

Nie dotyczy

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem


tomczykptak napisał(-a):
Niestety nic to nie daje....

@tomczykptak jeżeli masz cierpliwość, to spojrzyj jeszcze tutaj


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

@tomczykptak

Sprawa wygląda tak: P10 lite dostał VoLTE. A to wymusza na nas włączenie "blokady" na aplikację. VoWiFi jeszcze szlifujemy z Hua, a w zasadzie to oni szlifują a my sprawdzamy, czy wszystko gra. No i na razieeeeeee..... nie wszystko gra perfect. 😉

W tym przypadku proszę o cierpliwość.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

@tomczykptak
jeśli któraś z uzyskanych tu odpowiedzi okazała się dla Ciebie przydatna, to - śmiało! - oznacz tę "naj". Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Huawei p 10 lite Wi-Fi calling problem

Ostatnio Huawei p 10 lite dostał aktualizacje taka jak w załączniki ale nadal nie działa wifi calling
Screenshot_20180507-185452.png