Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Firmy podwykonawcze dla Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Firmy podwykonawcze dla Orange

Mam pytanko - czy w całym kraju serwisowaniem usług neo/światłowód zajmuje się firma axians/atm? 

Nie biorę pod uwagę sytuacji gdy w umowie BSA serwisowaniem uslug Orange zajmuje się ISP.

Dzięki 🙂

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Firmy podwykonawcze dla Orange

@pablus u mnie nie ma światłowodu Orange, ale liniami telefonicznymi Orange zajmuje się podwykonawca ELMO.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Firmy podwykonawcze dla Orange

Jest kilka firm. Na moim terenie Nexotech.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 78
  • 1

Firmy podwykonawcze dla Orange

Co region inna firma jest podwykonawca, w kujawsko-pomorskim była to Eneva, obecnie Huapol z tego co widzę.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Firmy podwykonawcze dla Orange

u mnie działa deltacom pod szyldem teltechu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Firmy podwykonawcze dla Orange

Dostępem do infrastruktury Orange zawiaduje wiele firm i ich podwykonawców. Jak zacząłem buszować po UKE, rynek telekomunikacyjny, konkursy, czy projekty, to obszar wielowątkowy. Bywa i tak, że kontrolne działania UKE, a jest ich sporo, wpływają na działalność podmiotów i Partnerów Orange. Lista samych Partnerów jest spora, bowiem zakres prac chociażby w 2020r. sam mówi o tym. Spójrzcie zresztą sami:

Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich w 2020r. >
http://www.hurt-orange.pl/wp-content/uploads/2020/01/oa_plany_2020_05.pdf
http://www.hurt-orange.pl/wp-content/uploads/2020/01/oa_plany_2020_06.pdf
Wyłączenie z eksploatacji infrastruktury miedzianej >
http://www.hurt-orange.pl/wp-content/uploads/2020/02/raport_ograniczonego_potencjalu_llu-1.xlsx


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Firmy podwykonawcze dla Orange

dzięki @Anonim  ale mnie interesują ulice. Miasta wiem, bo zdążyłem to już dawno w necie sprawdzić. ja potrzebuję info co do rozbudowy konkretnych ulic...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Firmy podwykonawcze dla Orange

Odpowiedź zadane w pierwszym wpisie: Nie.

Orange ma kilka firm, nie tylko podwykonawczych, ale też jako leasing pracowniczy. Niestety nie dostaniesz listy od Orange kto co robi, bo często na danym terenie jest kilka firm podwykonawczych.

Na przykładzie Olsztyna: jest np tp teltech i sprint oraz paru małych lokalnych.
Anonim

Nie dotyczy

Firmy podwykonawcze dla Orange


@pablusnapisał(-a)

dzięki @Anonim  ale mnie interesują ulice. Miasta wiem, bo zdążyłem to już dawno w necie sprawdzić. ja potrzebuję info co do rozbudowy konkretnych ulic...


@pablus, ja się nie znam na terminologii, ale znalazłem interesujący Cię obszar. Jakby co, to chyba nie utną Ci głowy, jak napiszesz w tej sprawie 

Pytania oraz informacje dotyczące planowanego uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich należy przesyłać na adres:
Komunikacja.Inwestycje@orange.com

Zabrze.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Firmy podwykonawcze dla Orange

Czy osoba fizyczna coś się dowie pod tym adresem?