Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Film na temat wyłączenia 3G w Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Zastanawiacie się dlaczego zostanie wyłączone 3G w Orange? Może myślicie jak wytłumaczyć innej osobie po co jej odpowiedni telefon? W poniższym filmie odnajdziecie informacje w tym temacie:

 

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=5Go8cOotJtw

 

Jak uważacie że jest wszystko wytłumaczone tak jak trzeba, to można śmiało zostawić 👍 na Youtube, aby dotarł do szerszego grona osób.

 

Kolejny film z 27.03.2023 r. od Rzecznika Orange:

 

 

 

Webinar z 17.07.2023 r.:

 

103 ODPOW. 103

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Miło, że na końcu materiału polecają Forum....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Ja będę dziadkom i babciom polecał telefony przystosowane do jazdy rowerem😀 Taki też mam w zestawie, tylko szkoda, że mało jest ścieżek rowerowych. Właśnie dzisiaj omijaliśmy zdarzenie drogowe, gdzie poszkodowaną osobą (prawdopodobnie) była osoba jadąca rowerem. Świadczył o tym stan ram😣

Filmik instruktażowy eksperta Orange jest stosunkowo świeży, a komentarze już są.

Anonim

Nie dotyczy

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Ciekawy filmik. Jakby nie patrzeć wyłączenie 3G to ważna sprawa. 

 

Tam z przymrużeniem oka chciałabym aby u nas były takie autostrady jak w materiale. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Ciekawy filmik 😄

Ja i rodzinka, jesteśmy już przygotowani na wyłączenie 3G 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Dobrze że jest film chociaż nie do końca oddaje rzeczywistość. Ja miałem Microsoft Lumie 550 która w oprogramowaniu miała VoLTE ale oczywiście brak wsprarcia sieci. Czekam na aktualizację listy bo telefon z VoLTE w Orange mam od kilku lat ale czeka go wymiana bo już wiek zaczyna go gonić a narazie w ofercie nie ma nic co by mnie zainteresowało. Po za tym kolejny telefon do wyrzucenia a nawet jeszcze gwarancja nie skończyła się. Brak wsparcia VoLTE mimo że przełącznik jest. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@kvasir zmieniłem niedawno telefon na moto g71 i niestety prowadzę rozmowy na 3G, w Orange dla Motoroli jest bardzo słabe wsparcie VoLTE. Pisałem do wsparcia Flexa i dostałem odpowiedź, że nie mogą mi włączyć usługi dla tego modelu. Sprawdziłem wcześniej listę telefonów wspieranych, ale jednak trochę się łudziłem, że jakaś możliwość będzie, jednak nic z tych rzeczy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Przed wyłączeniem 3G zakładam, że Orange większość telefonów z obsługa VoLTE dołączy do listy i z takich telefonów będzie można korzystać również z połączeń głosowych LTE.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Ja czekam na Lenovo/Motorola G53 5G zobaczymy czy dadzą wsparcie. Generalnie to porażka. Jak wcześniej pisałem mam telefon który ma VoLTE i Wifi Calling czyli Samsung Galaxy J3 2017 ale już powoli jego czas się kończy. Działa dobrze i do moich potrzeb wystarcza ale wiadomo nie jest to już najnowszy model. Mam oprogramowanie w nim XEO czyli z wolnego rynku. Czekam na Motorolę gdyż moją żona ma Motorola G10 i telefon jeszcze jest na gwarancji, praktycznie będzie trzeba go wyrzucić z powodu braku wsparcia. Mam nadzieje ale niewielką że wraz z natywnym Androidem 13 będzie wsparcie dla VoLTE w Orange. Jak pisałem wcześniej trochę we filmie jest uproszczenie. Microsoft Lumia 550 miała VoLTE ale wsparcia brak, więc twierdzenie że kupienie telefonu z VoLTE i będzie działać jest lekkim naciąganiem. Na razie to tak wygląda że tylko 3 marki liczą się. Apple z iPhonami, Samsungi i Xiaomi. Reszta ma wsparcie o wiele gorsze. Zobaczymy na kolejnych aktualizacjach list telefonów zgodnych. 

 

Jakoś mało optymistycznie jestem nastawiony że będzie to tak działało. Może się skończyć nie złymi awanturami na infolinii lub w salonach. Nie każdy poleci od razu do sklepu po odpowiedni model. Z praktyki wiem że niekórzy dowiedzieli się od mnie że operatorzy mają plan wyłączenia 3G. Mam nadzieje że od której wersji Androida będą ustawienia w każdym telefonie wgrane a nie teraz szukanie telefonu zgodnego.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

A czy jest dostępny jakiś harmonogram prac jeśli chodzi o części Polski? Partner Orange w ramach NetWorkS! przedstawił taką mapę:

map.png

 Mogą to być działania zsynchronizowane czy raczej będą robić tę rekonfigurację osobno?