Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FIBEE IV Radom

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

FIBEE IV Radom

Witam

Na stronie internetowej Centrum Projektów Polska Cyfrowa na mapie znalazłem mój adres oraz dane dotyczące projektu w ramach POPC realizowanego przez firmę FIBEE IV SP.Z.O.O. Również znalazł się w stanie realizacji na stronie Get Fibre. Jestem zaskoczony, ponieważ ja i mieszkańcy mojej dzielnicy przez ostatnie lata  nie otrzymywaliśmy praktycznie żadnych informacji o istnieniu takiego projektu. Mamy ADSL z prędkością do 10 mb/s ledwo dyszącego. Czy mamy się przygotować na rewolucję?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

FIBEE IV Radom

@Polishwolf FIBEE to firma zarządzana przez Inea, która dzierżawi łącza UPC, Orange, T-Mobile, i Netii/Plus, więc jak zbudują, spokojnie będziesz mógł z oferty któregoś operatora skorzystać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FIBEE IV Radom

Może warto zapytać tej firmy co buduje? 🤔

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

FIBEE IV Radom


@Polishwolfnapisał(-a)

Witam

Na stronie internetowej Centrum Projektów Polska Cyfrowa na mapie znalazłem mój adres oraz dane dotyczące projektu w ramach POPC realizowanego przez firmę FIBEE IV SP.Z.O.O. Również znalazł się w stanie realizacji na stronie Get Fibre. Jestem zaskoczony, ponieważ ja i mieszkańcy mojej dzielnicy przez ostatnie lata  nie otrzymywaliśmy praktycznie żadnych informacji o istnieniu takiego projektu. Mamy ADSL z prędkością do 10 mb/s ledwo dyszącego. Czy mamy się przygotować na rewolucję?


Wygląda na to że wszystko przed Wami 👍


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

FIBEE IV Radom

@Polishwolf to sprawdz jeszcze swoj adres na https://mapbook.uke.gov.pl/ tam w pliku excela sa adresy i daty podlaczenia


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

FIBEE IV Radom

Jest adres oraz data planowanego podłączenia to 31 grudnia 2021 roku. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

FIBEE IV Radom

@Polishwolf FIBEE to firma zarządzana przez Inea, która dzierżawi łącza UPC, Orange, T-Mobile, i Netii/Plus, więc jak zbudują, spokojnie będziesz mógł z oferty któregoś operatora skorzystać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

FIBEE IV Radom

@Polishwolf  Można sprawdzić harmonogramy na fiberhost.com w sekcji dla operatorów.

U mnie panowie wykonawcy z Fibee IV dziś o poranku 👁👄👁

https://imgur.com/a/3eTT9lv

🤗


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

FIBEE IV Radom

Panie pełny profesjonalizm, podnośnik mają 🙂 A inni muszą z drabin robić.  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

FIBEE IV Radom

Z drabin??


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 76
  • 2

FIBEE IV Radom

Tak, drabin. U mnie na rejonie wszyscy z drabin robią... 😅