Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekipa od światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52606
  • 600

Ekipa od światłowodu

@Piotrek1234Przecisk to idealne rozwiązanie, ale kosztowne. Warto jeszcze mieć plany podbudowy (czy aby na ich drodze nie ma jakiegoś kabla czy rury pod kostką , chociażby do sterowania bramą automatyczną). Ułożenie ponowne kostki po wykopkach nigdy nie będzie takie samo. Po jakimś czasie ziemia osiądzie i będą nierówności. Na wąskim pasku wyjętej kostki trudno jest dobrze zagęścić, aby nie osiadała...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 36
  • 0

Ekipa od światłowodu


@agat13napisał(-a)

@Piotrek1234Przecisk to idealne rozwiązanie, ale kosztowne. Warto jeszcze mieć plany podbudowy (czy aby na ich drodze nie ma jakiegoś kabla czy rury pod kostką , chociażby do sterowania bramą automatyczną). Ułożenie ponowne kostki po wykopkach nigdy nie będzie takie samo. Po jakimś czasie ziemia osiądzie i będą nierówności. Na wąskim pasku wyjętej kostki trudno jest dobrze zagęścić, aby nie osiadała...


Pewnie że są przeszkody, rury odwadniające od dachu, system nawadniania ogrodu- wraz ze skrzynką rozdzielaczy,podsypka kamienna pod kostkę jakieś 30-50cm to już jest detal, dlatego najlepsze wg mnie to własnie demontaż kostki .. no nic poczekam co orange wymysli.Jak nie, to będę musiał kogoś szukac do demontażu, ale tak jak mowie nikt takich małych rzeczy nie chce zrobić bo mu się nie opłaca...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52606
  • 600

Ekipa od światłowodu

@Piotrek1234Warto poszukać najwęższego miejsca do zdjęcia i takiego w którym nic nie uszkodzimy. Ja tego typu instalację bym ułożył w HDPE25mm 10cm pod kostką w miejscu najmniej uczęszczanym. Ingerencja niewielka, a i szkód nie narobisz


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 36
  • 0

Ekipa od światłowodu


@agat13napisał(-a)

@Piotrek1234Warto poszukać najwęższego miejsca do zdjęcia i takiego w którym nic nie uszkodzimy. Ja tego typu instalację bym ułożył w HDPE25mm 10cm pod kostką w miejscu najmniej uczęszczanym. Ingerencja niewielka, a i szkód nie narobisz


hehe powiedz to ekipie co u mnie była 🙂 też tak to widziałem, ale nie ja o tym decyduję.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52606
  • 600

Ekipa od światłowodu

@Piotrek1234 to Ty jesteś adminem posesji i to Ty powinieneś sugestie dotyczące instalacji przedyskutować z monterami. Kwestia wypracowania wspólnego stanowiska


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 36
  • 0

Ekipa od światłowodu


@agat13napisał(-a)

@Piotrek1234 to Ty jesteś adminem posesji i to Ty powinieneś sugestie dotyczące instalacji przedyskutować z monterami. Kwestia wypracowania wspólnego stanowiska


Powiedz to gościom którzy z automatu są na -NIE-!  nie będą robić i już. Najlepiej będzie jak Pan sobie sam zrobi...ehh normalne życie, czekam teraz na kontakt z Orange to się do tego ustosunkuję.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Ekipa od światłowodu

@agat13 nie zawsze da się wypracować swoje stanowisko, bo OPL ma swoje procedury z którymi wielu abonentów się nie zgadza i dlatego przechodzą do konkurencji. ale to długa historia...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52606
  • 600

Ekipa od światłowodu

@Piotrek1234 jak dokładnie wiesz czego chcesz i jakie są Twoje prawa, to naprawdę nie problem się dogadać...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 36
  • 0

Ekipa od światłowodu

Tak jak pisze @pablus  mają  swoje procedury, wpadli - powiedzieli że nie będą kostki demontować, nic innego nie zaproponowali, tylko przecisk a ja byłem w szoku że nie będa robić .Teraz już po ptakach bo ich nie ma,  to podłączenie robiła  firma zewnętrzna.Jak mówię pewnie to kwestia kasy mają konkretną $ za podłaczenie gościa ,uznali że im się nie opłaca i pojechali.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Ekipa od światłowodu

tak to wygląda. robią to podwykonawcy a z nimi bywa różnie...

spróbuj napisać reklamację do Orange - może coś uda się w ten sposób załatwić