Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Dostępność światłowodu

Jak z przyszłą dostępnością światłowodu w Kołobrzegu, ulica Ogrodowa (domki)?

Centrala na ulicy Słowińców, albo Myśliwskiej. Podobno w najbliższym czasie mają być modernizowane (taką informację uzyskałem od konsultanta na infolinii).

Czy do domku jest jest ciągnięty nowy kabel, czy też wykorzystywana jest dotychczasowa linia?

W okolicznych blokach jest już światłowód, a kabel idzie 5 metrów od mojego domu.

U mnie jednak dostępne jest tylko 10 mbit/s i to z trudem. Często są awarie i sieć się zawiesza.   


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Dostępność światłowodu

Na forum nikt Ci tego nie powie. Orange nie zdradza swoich odległych planów tak samo jaka technologia będzie u Ciebie.
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Anonim

 

Terminy jakie otrzymałem to:

20 kwiecień 2018r

11 Maj 2018r

 

Powoli się zbliżam do 11 maja ale nic nie widać 😞

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@AnonimJeśli chodzi o podłączenie w bloku to potrzebują 2/3dni 

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

To jest kamienica.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Jutro miało świecić światełko od Orange, ale kolejny raz zostało przełożone na koniec Maja więc znów czekam kolejny raz 😞

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@AnonimOby to był ostatni termin.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Jak to się mówi "Do trzech razy sztuka"   🙂 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

Mieszkam w Warszawie, cztery ulice dalej widze na mapie w domkach swiatlowod, no ale niestety u mnie od kilku lat slysze tylko obietnice. Przy obecnej jakosci lacza nie jestem w stanie wykonywac mojej pracy ktora wiaze sie z przesylaniem duzych plikow, download tez jest do niczego, akurat na tym speed tescie jeszcze cos daje rade ale czasami prawie w ogole nie da sie niczego obejrzec na Netfliksie albo Youtube, a z tego co widze i tak place wiecej niz osoby ktore maja znacznie szybszy internet... Jestesmy klientami Orange od wielu lat i to jest kpina i oklamywanie klientow, aby przedluzyli umowe. Gdybym miala inna opcje na pewno zrezygnowalabym z Orange. 

Aby wykonywac prace bylam zmuszona zainwestowac w usluge internetu radiowego, ktory mi lejkuje predkosc i naciaga na wykupywanie nowych pakietow takze jest bardzo przyjemnie. Pozdrawiam 🙂

 

7333200676

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@AnonimCzy doczekałeś się ?

@ebrietasZ tego co wiem to Orange szuka wykonawców.