Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 22
  • 0

Dostępność światłowodu

Tras jest dokładnie taka sama po tych samych słupach w większości poza pojedynczymi co wynika z różnicy w czasie w którym były stawiane, Orange jest sporo tańszy i oferuje lepsze prędkości a z sąsiadami jest taki problem że chętni byli ale te 2 lata temu a teraz każdy z umowami nowymi na internet i nie chce się w to pchać zresztą jak pisałem to tylko kilka domów więc nawet nie ma za bardzo w kim wybierać niestety


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 22
  • 0

Dostępność światłowodu

@marder 

Tego też się obawiam ale chyba nie zaszkodzi mi z nimi porozmawiać przy okazji jak będę w salonie bo sytuację z internetem ma tu naprawdę słabą, tak Netrix się dokładnie nazywa


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13728
  • 56468
  • 666

Dostępność światłowodu

@tymdkd Wiesz już na czym stoisz...Masz punkt wyjściowy do negocjacji z Orange. Próbuj. Zawsze warto. ja właśnie dowiedziałem się, że moja gmina z projektu COPC wykona tylko hotspoty w miejscach publicznych, a na zaangażowanie w rozbudowę FTTH nie zamierza się włączać (ma alternatywnego dostawcę i jego widać promuje). Nie składam broni i drepczę dalej (dziś otrzymałem info z POPC.gov , że mój dom jest przewidziany u wykonawcy projektu w moim rejonie (czytaj: Orange) do podłączenia w styczniu 2021r. Choćbym miał sam wykonać przyłącze (jest to możliwe) nie będę czekał z założonymi rękami 🙂

Informuj nas o postępach w negocjacjach


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 22
  • 0

Dostępność światłowodu

Spróbować spróbuję jak tylko będą miał możliwość z nimi porozmawiać, wszystko zależy też od tego ile za takie podłączenie mogą zawołać. Jak niem wyjdzie to pozostaje mi chyba czekać na 5G, postawili mi 0,5km od domu nowy maszt ale nie mam pojęcia jak ustalić do kogo on będzie należał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13728
  • 56468
  • 666

Dostępność światłowodu

@tymdkd  Zadaj pytanie jako osobny wątek. Tu są specjaliści od pozyskiwania takich informacji. Myślę, że Ci odpowiedzą precyzyjnie. Podaj też później w jakim BOK-u pytałeś o FTTH

Powodzenia


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2657
  • 9683
  • 49

Dostępność światłowodu

Sprawdziłem na google maps. Najbliższy słup zeby przejść na drugą stronę jest na skrzyżowaniu. Później następny bardzo daleko w polu i jeszcze nad jakąś drogą dojazdową. Odcinek do Ciebie dość spory i to przez pola daleko od drogi. Później jeszcze pewnie problem jak zasilić te kilka domków bo do słupów na łąkach też daleko. Nie dziwię się teraz że tematu nikt nie podjął.