Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Dostępność światłowodu

 Na stronie Hurt Orange POPC 1.1 termin oddania dla Warszawy jest zaplanowany na luty. Czy to oznacza, że od lutego będę w zasięgu?Screenshot_20200129-002416_Word.jpg

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Nie, są do zbiory miejscowości a nie ulic w danej miejscowości. Równie dobrze może być inny rejon Wawy.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Dostępność światłowodu

A wiesz czy w Hurcie Orange jest wykaz adresów do oddania lub gmin?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Jest ale nie wiem czy ktoś da Ci pliki. Nie jest to upubliczniane jeśli na infolinii nic nie wiedzą.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Dostępność światłowodu

Zapytam z ciekawości, czy wiesz jak orange podłącza adresy do zasięgu (osobno czy kilka ulic na raz?). W w listopadzie Orange założyło infrastrukture na 4 ulicach i do dzisiaj nie znajdują się w zasięgu ( są w POPC). Mozliwe jest to, że razem będą oddane w lutym?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dostępność światłowodu

U mnie - zakładałem w lipcu 2019-warszawa

strona pokazywała że jest dostęp 

jeden konsultant że nie ma

drugi że neo do 80mb

trzeci ze tylko do 10mb

salon że jest dostępność światłowodem

- montaż to cyrk był u mnie, pot i łzy, plus zaangażowanie 3 osób i płyn do mycia naczyń, przestawianie cegieł w pionie klatki itd 

 

od lipca korzystam i jest stabilnie oraz parametry prędkości zgadzają się 

 

napisał(-a)

Zapytam z ciekawości, czy wiesz jak orange podłącza adresy do zasięgu (osobno czy kilka ulic na raz?). W w listopadzie Orange założyło infrastrukture na 4 ulicach i do dzisiaj nie znajdują się w zasięgu ( są w POPC). Mozliwe jest to, że razem będą oddane w lutym?

Moze tak być, że cała klatka jednego bloku ma dostęp, a druga już nie. Albo kabel się kończy na lokalu na drugim pietrze i trzecie już nie ma. Tak mówił mój instalator. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Dostępność światłowodu

Okazało się, że mój adres nie znajduje się w POPC. Byli u mnie technicy i mówią że wszystko jest wykonane do podłączenia. Na mapie Orange nie jest zaznaczone a oni nie mają możliwości zmiany i wykonania instalacji usługi. Jest to bardzo dziwna sytuacja 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Dostępność światłowodu

Być może jest tak że ISP który wykonywał infrastrukturę rozwiązał umowę z Orange i okablowanie zostało. Jeżeli były to światłowody Orange to jest to faktycznie dziwna sprawa...

tak czysto teoretycznie zapytaj konkurencji bo czasem jest tak że firma A i firma B mają włókna dostępne w Twoim rejonie. Co do Orange to słyszałem o tym, że nie wszystkie adresy/lokalizacje są dla nich opłacalne więc może to jakiś trop...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Dostępność światłowodu

Podwykonawcą jest Teltech*