Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 1

Dostępność światłowodu

U mnie jest jeszcze weselej, orange podlaczył już całą ulice prócz mojego budynku bo mój budynek jest w popc, a tam data jest na wrzesień, nie ogarniam tych typów...


popc.png


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Dostępność światłowodu

Ta data jest wpisana dla wszystkich w tych źródłach co ty patrzysz, inwestycja pewnie nie jest dokończona albo ewentualnie te domki zostały podpięte ze środków własnych. To, ze jest wpisane wrzesień nie znaczy, ze w wrześniu zrobią. U mnie jest to samo wpisane, a właśnie kończą inwestycje

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

W moim mieście na jednej z ulic już w zeszłym roku zrobili i była możliwość zakupienia usługi

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Dostępność światłowodu

oczywiście, ze tak jest to tylko umowny termin wpisany pod kazdym adresem


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Dostępność światłowodu

ja mam podobnie jak Ty @Ogalson u mnie też jest trójkąt bermudzki...ja chyba umrę szybciej niż mi światłowód doprowadzą...

 

@misiegg  mi powiedzieli w UKE że terminy na stronie wyszukiwarka.uke.gov.pl są wiążące bo mają podpisaną umowę by konkretne adresy oddać w określonych terminach


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Dostępność światłowodu

określonych terminach, a terminy na stronie uke są napisane daty do, których wszystkie z tych inwestycji musza zostać wykonane tak ja usłyszałem i w salonie orange i od uke.

 

przykładowo jeśli widnieje data taka jak na uke to spokojnie mogą zrobić wcześniej, tak jak jest to u mnie

 

Pewnie wszystko zalezy na kogo trafiłeś przy telefonie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

Moje miasto zniknęło z listy "planowanych uruchomień lokalnych pętli" na czerwiec, czy to oznacza zakończenie inwestycji w mieście? Z info jake uzyskałem podobno moja lokalizacja planowana jest na sierpień, stąd moje pytanie?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Dostępność światłowodu

@marko25  zadzwoń do delegatury UKE w Twoim rejonie o się dopytaj.  Przypuszczam że tam będą wiedzieć wszystko 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

tylko że moim mieście nie ma programu POPC tylko inwestycje własne Orange, także UKE chyba nie będzie miało takich informacji


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Dostępność światłowodu

Kto jeszcze może sfinansować rozbudowę oprócz POPC i operatorów? Jest gdzieś możliwość zobaczenia już zrealizowanych podłączeń światłowodu? Przez kogo zostały