Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

 

@Macrolo  a i @Piotrekk85 jak sam widzisz, nie opłaca się 😄clipimage.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

@agat13 Skoro już tu jesteś mam pytanie. Walczę o światłowód od listopada 2019 roku. odkąd zauważyłem na Izabelowie (Ja mieszkam na Izabelowie Małym to zaraz obok) gruby kabel światłowodowy nexery i z tego co wiem jest doprowadzony tylko i wyłącznie do szkoły - nie podłączają do niego klientów. Czyli tak naprawdę nic mi to nie dało. Dobra nie będę opowiadał bo wyjdzie z tego lektura ale mam pytanie czy masz dostęp do jakiś planów rozbuowy światłowodu z datami? Jestem na mapce nexery jako zaplanowany. (woj. Łódzkie, gmina - Zduńska Wola, Izabelów Mały)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

NIc nie rozumiem... przecież sąsiad skoro będzie miał dostęp do światłowodu to ty też będziesz miał spokojnie cię podepną nie rozumiem w czym problem. Ps: skąd masz takie plany? chodzi mi o ten wydruk gdzie jest wszystko ladnie opisane


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

nie tylko ty 😄 😄

to jest Umowa udostępnienia nieruchomości, na przekop żeby kuzynkę podłączyli


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Podasz mi adres na priv swój swojej kuzynki i tego sąsiada (spokojnie na najdę was w nocy) potrzbuje tych danych żeby sprawdzić gdzie będzie punkt przyłączeniowy. A tak z innej bańki kto ci powiedział że nie będziesz mógł się podłączyć?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

@Macrolo 

Dlatego że

1. Nie jestem w POPC

2. Ministerstwo cyfryzacji napisało że orange wycofało się z inwestycji własnych na mojej ulicy

i pytanie do @Piotrekk85 jak byś mógł u jakiegoś dystykt menadzera(zielona góra) się spytać o mój adres, 

bo stoje przed dylematem czy wydawać 1000 zł na routery i eth 100m kupić, tylko gorzej jak swiało szybko podłącza 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13046
  • 53554
  • 622

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

@Macrolo Nie mam, niestety. Opieram się także na ogolnych mapach na stronie rządowej. Gdybym miał jakiekolwiek nadzwyczajne dostępu do takich danych byłbym chyba najbardziej lubianym użytkownikiem forum Sam walczę o ftth z POPC

Powiem jednak, podłączyli szkołę, to jest punkt styku z siecią i na 100% będą rozbudowywać dalej, gdy przeminie czas obowiązkowej karencji sieci dla projektu szkół


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Widzę, że większość na tym forum walczy o światełko... @agat13 opiszesz swoją historię?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13046
  • 53554
  • 622

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

@Macrolo Bardzo chętnie w wolnej chwili...jestem bliżej niż dalej, bo we czwartek ustaliłem, że 70m od domu, w głównej ulicy mam kabel FTTH i nawet zapasy i złącza w studniach są. Kwestia uruchomienia cd inwestycji, co zamierzam "wesprzeć"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Nie pomagam w indywidualnych sprawach w danych, które nie są publicznie dostępne w sieci. Może mam jeszcze opublikować na forum komórki do wszystkich dystrykt menedżerów? 🤦‍♂️