Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostęp do internetu kablowego


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostęp do internetu kablowego

Witam,
Pisze do Panstwa z pewnym pytaniem odnosnie podlaczenia internetu kablowego. Odziedziczylem dom w Gdyni na ulicy nalkowskiej i okazuje sie, ze nie ma tu zadnego operatora, ktory oferuje internet kablowy. Na przeciwko domu jest blok, ktory posiada pelna oferta Orange i kilku innych operatorow. Obok mojego domu powstal maly blok [12mieszkan] i tez maja tylko radiówkę. Gdzie moge uzyskac infromacje odnosnie ewentualnego podlaczenia kabli? Kiedys w tym domu byla netia, ale jak dzwonilem to mowili, ze wycieli swoje kable [słupek netii stoi]  Czy istnieje szansa na "pociagniecie" przylacza na moj koszt? Pytam tutaj, bo na infolinii mi bajki opowiadaj. Zalezy, do kogo sie polacze. Dzwonilem 4 razy i raz uslyszalem, ze sa plany podlaczyc cala ulice w ciagu UWAGA 10 lat, drugim razem, ze nie ma takiej mozliwosci, nie planuja i nie beda planowali, a kolejni nie mieli zielonego pojecia o co mi chodzi. 
Pozdrawiam R20

 

___________

* Temat przeniesiony z Szukam oferty - moderator Bartłomiej

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18105
  • 51418
  • 688

Dostęp do internetu kablowego

@Reino20 informacje jakie dostajesz na infolinii zależą od uprawnień konsultanta i jego kompetencji. W takich sytuacjach lepiej poprosić wujka google i poszukać lokalnego dostawcy.

Z Twojego opisu wynika, że Orange ze środków własnych nie planuje budowania światełka. Zostaje jeszcze program POPC. Zerknij na strony, czy Twój adres jest ujęty w programie:

https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/

https://mapbook.uke.gov.pl/