Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodanie iPhone 13 do listy urządzeń wspierających 5G


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Dodanie iPhone 13 do listy urządzeń wspierających 5G

Zwracam się z prośbą o dodanie iPhone 13 do listy urządzeń wspierających 5G w paśmie 2100 MHz.

Niedawno została na moim numerze włączona promocyjna usługa dostępu do 5G Pass i okazało się, że mój iPhone nie łączy się z tym pasmem.

 

 

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dodanie iPhone 13 do listy urządzeń wspierających 5G

@MKasprzycki według informacji zawartej na stronie: https://www.orange.pl/view/5g, Twój telefon obsługuje 5G. Już od iPhone 12 jest dostępne 5G w Orange. Musisz nie mieć spełnionego innego warunku, np. nie znajdujesz się w zasuęgu sieci 5G. Sprawdź na mapie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Dodanie iPhone 13 do listy urządzeń wspierających 5G

13 wspiera od początku… 

Proszę sprawdzić - ustawienia telefonu - sieć komórkowa - opcje danych kom. - głos i dane 5G On lub Auto, następnie proszę sprawdzić kartę sim czy jest nowego formatu a na koniec zasięg sieci 5G w okolicy. 
Z ta kartą to przesadziłem bo do 13 nie wejdzie inna niż nano. 
I jeszcze jedno - czy plan taryfowy inaczej abonament ma włączoną opcję 5G? 

Anonim

Nie dotyczy

Dodanie iPhone 13 do listy urządzeń wspierających 5G

@Wiktoria17  słuszne pytanie 👍


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Dodanie iPhone 13 do listy urządzeń wspierających 5G


@MKasprzyckinapisał(-a)

Zwracam się z prośbą o dodanie iPhone 13 do listy urządzeń wspierających 5G w paśmie 2100 MHz.

Niedawno została na moim numerze włączona promocyjna usługa dostępu do 5G Pass i okazało się, że mój iPhone nie łączy się z tym pasmem.

 

 


Jeśli promocyjna usługa aktywna jest na twoim koncie, to poprzez czat poproś o aktywację 5G, standardowo iPhone ma aktywną tą usługę, kwestia aktywacji jej na sim karcie 😉