Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?


@Krek151napisał(-a)

@-brtk-  Nie miała pecha- nie tylko ona walczyła z takimi przypadkami było o tym głośno Jka pamiętam ona albo jej znajoma z p[odobnymi problemmi zrobiła spora aferę medialną wtedy.  Były czasy Tele2 Netii  i atak dalej gdzie konkurencji było sporo.    Teraz już nie praktykuje się tej praktyki. Jedynie to opieszałości lub zwalanie że nie ma ludzi bądź koszty i ewentualnie tak jets ale kolejka.  Ewentualne  opory w necie bo słaby bo pingi to z powodu przeciążeń.  


Niestety tak to wygląda kiedy korzysta się z innego operatora na sieci jeszcze innego. Trzeba się z tym liczyć że będą przerzucać się winą a nawet prosta usterka może trwać dłużej z uwagi na papierologię pomiędzy operatorami i przepływ informacji. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

@marder  Na szczęście już nie stosuje się  tej metody, że jak uciekasz od nas i idziesz do innego operatora a infrastruktura jets nasza to zrobimy wszytko aby pokazać ci ,że ten operator jest gorszy mimo ,że tańszy.   teraz UKE i reszta na to patrzą. Ale i taka niemiła konkurencja sama zgasła.  Teraz jest opcja przepychania  że dla nowego klienta  masz takie upusty  aby tylko podpisał umowę a nie z innym. Jak podpisze to będzie siedział z nami od 12 do 24 miesięcy.  Nie zrezygnuje bo dostanie karę.  Klient stał się rzeczą, pionkiem  w grze molochów.  


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

To prawda. Klientem jesteś dla nich do momentu podpisania umowy. Później to już mają cię gdzieś.