Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 5
  • 2
  • 0

Dlaczego pod moim adresem nie można założyć światłowodu, ale dom wcześniej tak?

[ Edytowane ]

Witam. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego pod moim adresem nie można założyć światłowodu, ale dom wcześniej i w następnym jak i w zasadzie na całej ulicy już tak?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23154
  • 11724
  • 1096

Dlaczego pod moim adresem nie można założyć światłowodu, ale dom wcześniej tak?

[ Edytowane ]

Może sąsiedzi mają światłowód z POPC a Twój adres nie został zgłoszony. Może brakuje zgód administracyjnych... Tego jak sam nie znajdziesz w necie lub w lokalnych urzędach to się nie dowiesz.

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 5
  • 2
  • 0

Światłowód

[ Edytowane ]

Nie nie mają światłowód z POPC i nie brakuje żadnych zgód.

PS

Jak coś to ul. Bugaj 3, Kraków

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23154
  • 11724
  • 1096

Światłowód

A tam światłowód jest bezpośrednio Orange czy Fiberlink?

Twój adres i innej na tej ulicy są zgłoszone do POPC (załącznik). I bez obrazy ale jak znam Kraków to pewnie miły sąsiad protestuje.

.

Załączniki

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23154
  • 11724
  • 1096

Światłowód

A czy próbowałeś dzwonić na BOK Orange czy planują coś robić w okolicy?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 5
  • 2
  • 0

Światłowód

Światłowód jest chyba Orange bo oni nie tak dawno temu wymieniali kable na ulicy... Załącznik coś nie hula, a co do sąsiadów to nie ma kto protestować bo nikogo posesji nie przetnie potencjalna linia. Co do BOKów Orange to do kogo się nie dodzwonisz to oni wiecznie nic nie wiedzą...

Zespół Nasz Orange
  • 1358
  • 1933
  • 42

Światłowód

Z tego co udało mi się sprawdzić, to pod podanym adresem jest planowany światłowód w sierpniu 2020.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Highlighted
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 5
  • 2
  • 0

Światłowód

Dzięki Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 5
  • 2
  • 0

Światłowód

Tak przy okazji to patrząc na mapę zasięgu światłowodu można się zdenerwować (będąc w mojej sytuacji)... Wszyscy na około bez problemów mogą zakładać, a ja muszę czekać rok (o ile po roku będzie możliwość, ponieważ ostatnio jak się dowiadywałem to mieli zakładać we wrześniu 2018... ewidentnie nie u mnie). Też strasznie to nielogiczne jeśli chodzi o orange.

Bez tytułu.png

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23154
  • 11724
  • 1096

Światłowód

Mi się wydaje, że Orange korzysta z łączy Fiberlinka lub wspólnie budują infrastrukturę, więc może takie mieli plany.
.
0 Lubię to
Odpowiedz