Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego mój adres został pominięty przy instalacji światłowodu? Mińsk Mazowiecki

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Dlaczego mój adres został pominięty przy instalacji światłowodu? Mińsk Mazowiecki

Czy jest mi ktoś w stanie pomóc, powiedzieć, dlaczego ten dom został pominięty?
Tak, to mój dom. 

dankrzew_0-1599414448344.png

 

 

______________

*Temat przeniesiony z działu Internet domowy, oraz doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód

Dzwon do Orange i pytaj, a po drugie pisz maila tutaj:

Centrum Projektów Polska Cyfrowa uprzejmie informuje, że utworzony został dedykowany adres e-mail bialaplama@cppc.gov.pl służący do zgłaszania białych plam tj. adresów, które nie zostały uwzględnione/zostały pominięte w interwencji w ramach I osi priorytetowej „Powszechny dostęp do szybkiego internetu” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Kierowanie zgłoszeń na wskazany adres pozwoli sprawniej obsługiwać Państwa wnioski a także kompleksowo zbadać istniejące w tym zakresie niedoskonałości rynku. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Światłowód

@dankrzew Jeśli inwestycję realizuje się w ramach projektu POPC adresy są przydzielane nieco chaotycznie. Może się zdarzyć, że Twój budynek jest nowy i jak były zaciągane adresy do projektu jeszcze nie było go w bazie gminnej. Może po prostu pominięto go jak dziesiątki tych, co pytają o to samo na forum? Nikt nie wie i nikt nie odpowie na to pytanie

Jeśli zaś inwestycja pochodzi ze środków własnych Orange to warto sprawę podrazyć, gdyż może to wynikać z jakiegoś błędu w dokumentacji i dodanie do inwestycji nie wiąże się z żadną karencja jak to się ma w projektach unijnych. Zorientuj się i daj znać jaką jest sytuacja. Podpowiemy co dalej

Zapytam jeszcze, czy sąsiedzi już mają usługi FTTH i czy na ulicy są skrzynki zapasu i puszki od FTTH?. Może realizują trasy kablowe pod ziemią i OPP są w słupkach i studzienkach? Rozejrzyj się jak Twój dom mógłby być podłączony

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód

@dankrzew jakie to miasto? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Światłowód

@byczyn_86 

Mińsk Mazowiecki.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Światłowód

@agat13 
Jestem raczej pewny, że inwestycja jest w ramach projektu POPC2. Tam szukałem swojego adresu, bo były podane, które zostaną podłączone i już wtedy nie znalazłem swojego. 
Na słupach są nowe skrzynki od Orange, ogólnie strasznie długo trwała ta 'budowa', natomiast bardzo dawno już nie widziałem techników przy słupach, dlatego sprawdzałem na mapie czy może już skończyli.

Słup, z którego mogliby do mnie podłączyć stoi na mojej działce, a nie na ulicy XD


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód

@dankrzew tak, iwestycja z POPC, jako podmiot pokazuje Orange Polska. Nalezalo by sie dowiedziec dlaczego pomineli Twoj adres. Jednym z mozliwych powodow moze byc fakt ze w momencie planowania POPC nie bylo tam zadnego adresu? Nie wiem. Natomiast jedno jest pewne trzeba zglosic Twoj adres jako biala plame


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Światłowód

@byczyn_86 Więc najlepiej dzwonić do nich ile się da żeby jakoś rozwiązać tą sprawę? Czy czekać, aż sami coś zrobią.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód

Dzwon do Orange i pytaj, a po drugie pisz maila tutaj:

Centrum Projektów Polska Cyfrowa uprzejmie informuje, że utworzony został dedykowany adres e-mail bialaplama@cppc.gov.pl służący do zgłaszania białych plam tj. adresów, które nie zostały uwzględnione/zostały pominięte w interwencji w ramach I osi priorytetowej „Powszechny dostęp do szybkiego internetu” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Kierowanie zgłoszeń na wskazany adres pozwoli sprawniej obsługiwać Państwa wnioski a także kompleksowo zbadać istniejące w tym zakresie niedoskonałości rynku. 

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Dlaczego mój adres został pominięty przy instalacji światłowodu? Mińsk Mazowiecki

Super, dzięki za wszystkie odpowiedzi.