Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii

Witam. 
Mam pytanie - dzwoniłem dopiero co na infolinię OPL i Pani konsultantka poinformowała mnie, że wysyłanie deklaracji przyłączenia do FTTH nie ma sensu, bo i tak jeśli mój adres będzie objęty podpięciem to będą się z nami kontaktować a z drugiej strony powiedziała mi, że kiedyś te deklaracje były zbierane a obecnie trafiają do kosza i nikt ich nie weryfikuje...

zadałem Pani pytanie po co to jest - opowiedziała mi, że nie wie, bo i tak jak wyślę deklarację to jest ona niewiążąca....

więc ja się pytam, czy ja jestem głupi, czy ta deklaracja jest warta tyle co zeszłoroczny śnieg i po co ona tam w ogóle wisi ?

poza tym w dziale FAQ napisane jest, że pod numerem telefonu otrzymam informacje o statusie i postępie pozyskanych deklaracji a takowych informacji Konsultantka nie chciała mi udzielić udzielając wymijających odpowiedzi - po co zatem jest ten paragraf i czemu ma służyć ?8ca92ab9f73102b4f4ec8fe965f04f33.png

 

 

 

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii

@pablus czyli hektary lasow zostaly wyciete i przerobione na papier po nic?🙄 Pytanie tylko czy faktycznie jest tak jak pani konsultantka to przedstawila, czy byl to jej osobisty olewacki stosunek do tematu deklaracji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii

Obawiam się, że mówiła prawdę niestety.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii

Doradcy na sprzedażówce mają dostęp do aplikacji do zbierania popytu. Jak się umie klikać, to sprawdzi. Trzeba chcieć. 😞

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii

@byczyn_86 

To jest pewnie ten nowy plan ekologiczny orange 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii

@MatixerPL moze w ramach recyclingu robia pozniej papier toaletowy🤔😂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii

@Piotrekk85 mi tam powiedzieli że na infolinii obsługowej także to dwa różne działy...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii

No różne. Ale w aplikacji do zgłoszenia "popytu" można jak się chce odczytać ilość zgłoszeń. Nijak nie przekłada się na plany.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii

@Piotrekk85 jaką aplikację masz na myśli? 

Jeśli chodzi o wyszukiwarkę na stronie UKE to tam dane po jakimś czasie zanikają...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Deklaracje Orange Światłowód brak informacji na infolinii

Aplikacja, do której dostęp powinien mieć doradca infolinii sprzedażowej 801234567. Niektóre osoby pod 510100100 też mają dostęp.