Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

Witam,

 

Czy istnieje możliwość skorzystania z Darmowego Orange WiFi na laptopie? Na telefonie usługa działa poprawnie, ale na laptopie nie wyświetla mi się strona logowania.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

Problem rozwiązał się sam - z jakiejś przyczyny, dopiero w oknie w trybie incognito strona logowania się załadowała i teraz internet działa bez problemu 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

@vecina_ruidosaJest taka możliwość czy masz login i hasło ?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

Tak, a przynajmniej tak mi się wydaje. Na telefonie loguję się swoim numerem telefonu w Orange i hasłem zdefiniowanym w Mój Orange > Umowy, urządzenia i usługi dodatkowe > Pakiety i usługi dodatkowe > Darmowe Orange WiFi.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

@vecina_ruidosa wpisz po prostu w przeglądarce adres wifi.orange.pl i powinna pojawić się strona logowania. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

@BORAX Niestety, po wpisaniu adresu, za każdym razem wychodzi mi coś takiego jak na zdjęciu poniżej. Miałam wtedy dostęp do internetu, ale w ramach udostępniania danych pakietowych z telefonu.

 

wifi-orange.png

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

@vecina_ruidosaNie masz takiej strony ?

Przechwytywanie.PNG

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

@vecina_ruidosa a sygnał dobry ? Czasem też tak miałem, że nawet ta strona się nie wczytywała. Po prostu połączyłem się z siecią i poczekałem z minutę jednocześnie stararąc się poprawić trochę sygnał i odświeżając adres. W końcu zaskoczyło.

 

Może zdarzyć się też tak, że Funbox sieć rozgłasza a sam nie ma dostępu do internetu 🙂 Jeżeli na innym urządzeniu działa, to ściągnij sobie program https://www.acrylicwifi.com/en/wlan-software/wlan-scanner-acrylic-wifi-free/ znajdź miejsce o najlepszym zasięgu, podłącz komputer do sieci i zaczekaj chwilę.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

@Anonim Niestety, na laptopie strona nie chce się załadować.

 

@BORAX Wygląda, że sygnał dobry, ale nadal nic z tego nie wynika 😉

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

@vecina_ruidosa, przez zakładkę Mój Orange z forum wejdziesz przez usługi  https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-komorkowe/pakiety-i-uslugi-dodatkowe

albo bezpośrednio na stacjonarnych są ustawienia pasma publicznego i darmowe Wi-Fi do aktywacji. To poniżej z komórkowych:

wifi.JPG

a poniżej na stacjonarnych

pasmo.JPG


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Darmowe Orange WiFi na laptopie?

@Anonim Usługę mam aktywną, na telefonie działa bez problemu, ale na laptopie nie wyświetla mi się strona do logowania.