Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dźwięk zakończenia połączenia - problem


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11722
  • 52

Dźwięk zakończenia połączenia - problem


@Lilithnapisał(-a)

Na innym urządzeniu miałam to samo. Używałam iPhone 7, do Orange przeniosłam się w styczniu, problem myślę, że zaczął występować w marcu. Od maja używam iPhone 11 i to nadal występuje.


Zmieniałeś ustawienia połączeń/ Powiadomień/ Dżwięków?

Może to też być kwestia zasięgu, jak telefon ma słaby sygnał, w jednej lokalizacji ten problem występuje, czy wszędzie?

We FLEX od kiedy jesteś?

Proponował bym wymienić też kartę SIM, we FLEX wymiana jest za darmo.

Skorzystaj ze wsparcia Apple Kontakt — Oficjalne Wsparcie Apple (PL)


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Dźwięk zakończenia połączenia - problem

Cześć @Lilith 

może jakaś aplikacja które ma uprawnienia do Telefonu na iPhonie takie problemy stwarza. Przesyłam Ci linka do strony Miui Polska na temat  Kończenie rozmowy, dziwny dźwięk https://miuipolska.pl/forum/topic/27461-ko%C5%84czenie-rozmowy-dziwny-d%C5%BAwi%C4%99k/ 

Wiem że to dotyczy smartfona innej marki  niż Twój smartfon ale spróbuj przejrzeć aplikacje które maja uprawnienia do Telefonu. Tam rozwiązaniem  problemu była aplikacja Snapchat i  odebrano uprawnienia i problem się rozwiązał. Może być też inna aplikacja na Twoim smartfonie która ma uprawnienia do telefonu i plata figle.

Zerknij do tego tematu.

Może Ci ten link Coś pomoże

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 27
  • 0

Dźwięk zakończenia połączenia - problem

@IreneuszCDW iOS nie ma ustawień dotyczących dźwięków przy połączeniach. Nie można w nie ingerować. Problem wszędzie występuje, oraz niezależnie od lokalizacji. Nie korzystam z Orange Flex. Zwykła oferta na kartę. Jeżeli nic nie pomoże, będę musiała samodzielnie zrobić duplikat, bo nawet w moim miasteczku już nie ma salonu Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 27
  • 0

Dźwięk zakończenia połączenia - problem

@Pablo5 dziękuję, sprawdziłam, jednak nie ma w ustawieniach dostępu do ”Telefon” przez aplikacje


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11722
  • 52

Dźwięk zakończenia połączenia - problem

@Lilith można samemu SIM kartę wymienić 😎

Kupujesz starter prepaid Orange w kiosku czy gdzieś, za 5 czy 10 zł i robisz wymianę SIM karty w Mój Orange, koszt to 15 zł, więc jak starter za 5zl to 10 zł musi być na koncie Mój Orange 😎


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2519
  • 9031
  • 45

Dźwięk zakończenia połączenia - problem

@Lilith Co to za dźwięk? Krótki przerywany, czy jakiś ciągły piszczący? I kiedy się pojawia w którym momencie, jak rozmówca się rozłączy czy w czasie trwania rozmowy?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 27
  • 0

Dźwięk zakończenia połączenia - problem

@marder trzy „piknięcia” zakończenia połączenia, które się odtwarzają na głośniku zewnętrznym, pomimo, że rozmowa jest prowadzona przez wewnętrzny głośnik


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11722
  • 52

Dźwięk zakończenia połączenia - problem

@Lilith te 3 piknięcia tak ci przeszkadzają?

Ja bym to zignorował, iPhone mają swoje kaprysy, na Android da się wszystko poustawiać, nawet dżwięk powiadomień zmienić, miałem iPhone i wróciłem do Androida, bo mi brak personalizacji telefonu przeszkadzał.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 27
  • 0

Dźwięk zakończenia połączenia - problem

@IreneuszCD niestety ale bardzo przeszkadzają, czasem w najmniej odpowiednim momencie, jest to głośne w otoczeniu jednak


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11722
  • 52

Dźwięk zakończenia połączenia - problem

To tak z ciekawości jak przy tym pikaniu moc sygnału LTE, bo zgadnę że słaba 😎

Czasem warto na wyświetlacz spojrzeć wtedy i może będzie wiadomo co się dzieje, teraz to zgadujemy w ciemno 😎

Równie dobrze może wtedy akumulator być na wyczerpaniu 🤔