Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy ponosze jakies koszta jesli zrezygnuje z Supernovy ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Czy ponosze jakies koszta jesli zrezygnuje z Supernovy ?

Tak jak w temacie. Dziś mi instalują swiatłowód. Chce za wczasu sie zapytać, byc moze ktos ma doswiadczenie  w tej kwestii, czy jesli zrezygnuje z ich uslugi to czy ponosze jakies koszta manipulacyjne lub cos w tym stylu ?

Będą kłaść kabel/kable, instalowac wszystko, a to trwa. Czy nie bede musiał uiścić jakiejś opłaty jeśli rozmyśle sie i nie bede chciał dłuzej korzystac z ich internetu ?

3 ODPOW. 3

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Czy ponosze jakies koszta jesli zrezygnuje z Supernovy ?

Umowę podpisujesz na pewien okres lojalnościowy (np na 2 lata). W tym czasie gdy zerwiesz umowę, to zostanie naliczona kara umowna. Jeśli zerwiesz umowę po zakończeniu tego okresu (jednocześnie dopilując żeby się automatem nie przedłużyła na kolejne np pól roku - musisz minimum miesiąc wcześniej zerwać umowę) to żadna kara nie zostanie naliczona.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Czy ponosze jakies koszta jesli zrezygnuje z Supernovy ?

Mój błąd, nie napisałem ze chodzi o 14 dni, czyli termin, w którym moge wypowiedziec umowe, bo zostanie zawarta poza lokalem przedsiebiorstwa/firmy.

Tak czy siak, na infolinii Orange juz udzielili mi tej informacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy ponosze jakies koszta jesli zrezygnuje z Supernovy ?

Jeśli jesteś konsumentem i podpisujesz umowę poza lokalem firmy jak najbardziej możesz.
Kwestia opłat zależy od tego czy wyrażasz zgodę na uruchomienie usługi przed 14 dniami.
Jeśli nie, opłat nie ma żadnych.
Jeśli tak, aktywacja, proporcjonalny abonament i ew. usługi dodatkowe (do czasu odstąpienia) nie podlegają zwrotowi.